Piękni i Młodzi
.
Klaudia Bochenek - 9 Stycznia 2020

Wyciekło nagranie. Film z bijatyki "Pięknych i Młodych" poraża, wiadomo już kto zaczął

"Piękni i Młodzi" nie przestają zajmować uwagi mediów. Wszyscy wiedzą już o bójce, która wydarzyła się krótko po sylwestrze, jednak dzięki nagraniu, które ujrzało światło dzienne, w końcu można się dowiedzieć kto tak właściwie rozpętał całą aferę.

"Piękni i Młodzi" przez sławetną już bójkę stracili wiele w oczach fanów. Internauci są zdezorientowani, kiedy słyszą sprzeczne informacje od każdego z artystów. Nagranie rozwiało wszelkie wątpliwości.

"Piękni i Młodzi" pobili się po sylwestrowym występie. W roli główniej aktualni partnerzy byłego małżeństwa

W nocy z 1 na 2 stycznia doszło do bójki, która odbiła się głośnym echem w mediach. W zakopiańskim hotelu Aquarion wypoczywała Magda Narożna wraz ze swoim aktualnym partnerem oraz jej były mąż wraz z nową dziewczyną. Trudno określić, gdzie leży wina - większość osób była pod wpływem alkoholu, a atmosfera tak gęsta, że można było ciąć ją nożem. To Dawid Narożny zaczął filmować swoją byłą żonę, zapewne aby mieć dowód, że kobieta w ogóle nie zajmuje się dzieckiem.

Chłopaki do wzięcia NapoleonNagła śmierć dwóch uczestników Chłopaków do wzięcia wstrząsnęła widzami. Niewielu już o nich pamięta, a byli pozytywnymi ludźmiCzytaj dalej

Dawid widząc siedzącą w hotelowym barze Magdę wraz z partnerem i znajomymi, postanowił do niej podejść i osobiście dowiedzieć się, pod czyją opieką aktualnie znajduje się ich córka. Para jest w trakcie rozwodu i unika bezpośrednich spięć ze sobą. Wcześniej wysłał do niej SMS z pytaniem "Gdzie jest córka?", lecz nie otrzymał odpowiedzi.

- Dziecko jest pod moją opieką, gdy było pod twoją to ja się nie interesowałam, więc wyp*******j stąd - usłyszał prosto od byłej żony.

Wszystkim udzieliła się stresująca i nerwowa atmosfera

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

SzczeniakChcieli mieć małe szczeniaki, odebrało im mowę gdy zobaczyli co z nich wyrosło. Psy giganty są prawdziweCzytaj dalej

Kiedy Magda Narożna kazała wynosić się Dawidowi z baru, podszedł do niego jej aktualny partner, Krzysiek, i zaczął mu grozić. Wokalista nie przerwał nagrywania. Magda Narożna była też podirytowana faktem, że na miejscu znalazła się Joanna, dziewczyna jej męża, więc ją zaatakowała. W odpowiedzi została spryskana gazem łzawiącym. Krzysiek starał się również wyrwać telefon z ręki Dawidowi, więc również otrzymał gazem po oczach. Odpłacił się pobiciem Joanny.

Dzisiaj grzeje:

1. Myjesz kurczaka przed gotowaniem? Nigdy tego nie rób, FDA ostrzega. Możesz się zatruć
2. Gwiazda Ranczo przekazała smutne słowa i błaga o pomoc. Potrzeba ponad 2 milionów złotych

Cała awantura miała miejsce dzień po sylwestrze, kiedy to zespół miał dokonać demokratycznego głosowania na temat dalszej obecności Dawida Narożnego w zespole. Głosowanie wykazało, że Dawid będzie musiał opuścić zespół. Menadżer skwitował, że zespół może decydować o składzie, więc mieli prawo pozbyć się wokalisty.

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: nie żyje członek i autor tekstów legendarnego zespołu
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Suczka urodziła niezwykłe szczenię. Podobnych jest tylko 4 na świecie
  4. Gwiazda disco polo i "Barw szczęścia" pokazała zdjęcie ze szpitala. Łzy same cisną się do oczu
  5. Popularny produkt niszczy tarczycę i powoduje nowotwór. Lepiej natychmiast wyrzuć go z lodówki

Znaki zodiaku przepiękna starość3 znaki zodiaku mają ogromne szczęście, czeka je przepiękna starość. Reszta może tylko pozazdrościćCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News