Afera poprzedziła bójkę zespołu Piękni i Młodzi. Tysiące fanów zrozpaczonych

Afera poprzedziła bójkę zespołu Piękni i Młodzi. Tysiące fanów zrozpaczonych Źródło: facebook.com/Piękni i Młodzi

Piękni i Młodzi już oszczędnie komentują bójkę, która miała miejsce w hotelu w sylwestrowy wieczór. Minął tydzień od momentu kłótni i przemocy między partnerami rozwiedzionych wokalistów. Okazuje się, że bójka mogła zostać wywołana przez aferę.

Piękni i Młodzi wszczęli aferę w sylwestra, w dzień bójki, jeszcze zanim weszli na scenę Sylwestra Marzeń. Menadżer ujawnił, co dokładnie się stało. Dawid Narożny mógł poczuć się mocno poszkodowany.

Wiadomo, dlaczego Piękni i Młodzi brali udział w bójce. Wszystko przez spontaniczne głosowanie

Media huczą na temat awantury, jaka miała miejsce między partnerami rozwiedzionych ze sobą członków zespołu Piękni i Młodzi. Dziewczyna Dawida Narożnego została zaatakowana przez partnera Magdy Narożnej. W ruch poszedł gaz, wszystko zostało nagrane, a kobieta na tyle mocno ucierpiała, że ma problemy z żuchwą i bębenkami w uszach. Teraz okazuje się, że bójkę poprzedziła poważna afera. To ona była zapalnikiem do bitki i wymiany ostrych słów?

Fani mogą być zrozpaczeni tą informacją, ale okazuje się, że afera dotyczyła rozpadu zespołu. Menadżer zespołu zdradził gazecie "Fakt", że tuż przed występem na Sylwestrze Marzeń w TVP zostało zorganizowane głosowanie. Zaznaczył, że było to demokratyczne głosowanie, w wyniku którego z zespołu został wyrzucony Dawid Narożny. Otrzymał nawet stosowne pismo.

Na jaw wyszły pokrętne i szokujące szczegóły na temat tego, co działo się za kulisami

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Po zejściu ze sceny w Zakopanem Dawid otrzymał pismo o wykluczeniu z zespołu. Zespół, który tworzą Dawid Narożny, Magda Narożna i Daniel Wilczewski, ma zapis w kontrakcie, że może decydować o składzie, dlatego podjęto taką decyzję. Moim zdaniem to mogło być przyczynkiem do bójki, jaka miała miejsce w hotelu - wytłumaczył Krzysztof Bogucki, menadżer zespołu.

Dzisiaj grzeje: 1. „Samochód na sprzedaż”. Nietypowe ogłoszenie trafiło do sieci i rozbawiło internautów
2. Druzgocąca wiadomość. Nie żyje Grażyna Przybylska, rodzina wystosowała apel

Okazuje się jednak, że przesłanki, by wydalić Dawida Narożnego z zespołu Piękni i Młodzi pojawiły się już w listopadzie 2019 roku. Dochodziło do sytuacji, kiedy wokalista nie zjawiał się na występach, a w dzień Sylwestra Marzeń nie zjawił się również na umówionym wywiadzie w studiu Pytania na śniadanie. Co ciekawe, sam Dawid Narożny wydał oświadczenie, że zespół bez żadnych zmian będzie funkcjonował dalej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Nie żyje wielokrotny reprezentant Polski. Był wybitnym zawodnikiem, poświęcił sportowi całe życie
  3. Roksana Węgiel nagle zapowiedziała przerwę w karierze. Wiemy dlaczego
  4. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI
  5. Oszustwo Zenka Martyniuka ujawnione. Fani oburzeni, skandal po Sylwestrze w TVP

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News