Dawid Narożny z Pięknych i młodych przerywa milczenie. Właśnie opublikował zdumiewające oświadczenie, zwala z nóg

Dawid Narożny z Pięknych i młodych przerywa milczenie. Właśnie opublikował zdumiewające oświadczenie, zwala z nóg Źródło: Instagram/dawidnarozny

Znany duet "Piękni i młodzi" ostatnio przechodził przez medialną burzę. Po informacji o bójce partnerów członków zespołu, zaczęły się spekulacje na temat jego przyszłości. W końcu Dawid Narożny przerwał milczenie.

"Piękni i młodzi" to znany duet wykonujący muzykę disco polo, byli jednymi z gwiazd Sylwestra Marzeń TVP. Od jakiegoś czasu w mediach pisze się o rozwodzie pary, która wcześniej była małżeństwem. Mimo niesnasek na polu prywatnym zespół miał dalej funkcjonować. Jednak po ostatniej bójce pojawiły się kolejne spekulacje.

"Piękni i młodzi" na skraju upadku? Zaskakujące doniesienia

Niedawno partnerka Dawida Narożnego opublikowała informacje, że została pobita przez partnera Magdaleny Narożnej, członkini zespołu "Piękni i młodzi". W związku zaostrzeniem się konfliktu wokalistka wydała oświadczenie. Przyznała, że sprawa szarpaniny skończy się w sądzie, a powodem bójki były sprawy prywatne. Fani zaczęli obawiać się o przyszłość zespołu.

Jeszcze niedawno Narożna przyznała, że nie planuje projektu solowego ze względu na brak czasu. Ponadto przyznała, że będzie się skupiać na dalszych występach w zespole "Piękni i młodzi". Fani na chwile się uspokoili, ale dzisiejszy komunikat o sprawie sądowej zwiększył obawy o rozpad zespołu. W końcu temat skomentował także Dawid Narożny.

Dawid Narożny komentuje sprawę przyszłości zespołu "Piękni i młodzi"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- [...] Oświadczam, iż moje najbliższe plany zawodowe związane są tylko i wyłącznie z kontynuowaniem kariery artystycznej w zespole Piękni i Młodzi. Nie widzę podstaw ku temu, aby wydarzenia ostatnich dni miały wpływ na funkcjonowanie zespołu, gdyż zbyt wiele pracy, czasu, poświęceń i serca włożyłem w ten zespół. Uwielbiam swoją pracę i kocham grać dla was, dlatego mam nadzieje ze kolejne koncerty będą tak liczne i energiczne jak poprzednie. Nie zamierzam mieszać życia prywatnego z pracą, gdyż zawsze profesjonalnie podchodzę do wypełniania swoich obowiązków - napisał Narożny na swoim Instagramie.

Dzisiaj grzeje: 1. „Samochód na sprzedaż”. Nietypowe ogłoszenie trafiło do sieci i rozbawiło internautów
2. Nie żyje twórca hitowego serialu na TVP. Okoliczności jego śmierci porażają

Ponadto w swoim oświadczeniu wokalista zapewnił, że nie planuje projektów solowych, podobnie jak jego jeszcze obecna żona, Magdalena. Wygląda na to, że rozwodząca się para na czas pracy zamierza zakopać topór wojenny.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani! Jako założyciel i członek zespołu Piękni i Młodzi, kategorycznie zaprzeczam wszelkim treściom pojawiającym się w mediach dotyczącymi mojej osoby jak i dalszej działalności zespołu. Jednoznacznie oświadczam, iż moje najbliższe plany zawodowe związane są tylko i wyłącznie z kontynuowaniem kariery artystycznej w zespole Piękni i Młodzi. Nie widze podstaw ku temu aby wydarzenia ostatnich dni miały wpływ na funkcjonowanie zespołu gdyż zbyt wiele pracy, czasu, poświęceń i serca włożyłem w ten zespół. Uwielbiam swoją prace i kocham grać dla was dlatego mam nadzieje ze kolejne koncerty będą tak liczne i energiczne jak poprzednie. Nie zamierzam mieszać życia prywatnego z pracą gdyż zawsze profesjonalnie podchodze do wypełniania swoich obowiązków. Pojawiające się pogłoski dotyczące planowania rozpoczęcia innych projektów artystycznych są nieprawdziwe. Pozdrawiam was serdecznie! #coreczkatatusia #sylwestermarzentvp2 #piekniimlodzi

Post udostępniony przez Dawid Narożny (@dawidnarozny)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przyszła na świat w pędzącej karetce. Wzorowa akcja ratowników medycznych
  2. Dawid Kubacki ma piękną żonę. Najpiękniejsze zdjęcia życiowej wybranki naszego mistrza (FOTO)
  3. Samochód zamiast 500 plus? Rodziny pobierające świadczenie mają na to szansę
  4. Niewyobrażalne doniesienia o ojcu dziecka Dagmary z Królowych Życia. Jego losy były tragiczne i burzliwe
  5. Druzgocące losy Roksany Węgiel. Przygnębiające, mało kto wiedział co się z nią działo

Źródło: RMF24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News