Wpadka Muchy na Twitterze. Internauci w konsternacji

Wpadka Muchy na Twitterze. Internauci w konsternacji

Nie ma szczęścia Platforma Obywatelska do internetu, który kpi z jej rzeczników. Wcześniej internauci żartowali z byłej rzecznik, a obecnie marszałek sejmu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej po jej wypowiedziach o tym, że członkowie PO mają zachowywać się jak hejterzy, teraz internet nie wybacza Joannie Musze, świeżo nominowanej rzecznik sztabu wyborczego PO.

Joanna Mucha już jako minister sportu zasłynęła z mało przemyślanych wypowiedzi. Jak choćby z tej, za pośrednictwem której dopytywała się kto wybierał drużyny do finału Superpucharu Polski, nie mając pojęcia o mechanizmach i drabinkach rozgrywek piłkarskich. Teraz z kolei, już jako rzecznik sztabu wyborczego PO wypaliła: W 2015 roku około połowy obietnicy PiSu spełni obecny rząd! Zerowa wiarygodność propozycji PiS-u!!!!

Na reakcje nie trzeba było długo czekać. Michał Wąsowski z naTemat.pl napisał: Wypowiedź wykpiła również redakcja „Żelaznej Logiki”: W podobnym tonie wypowiadali się pozostali użytkownicy Twittera, którzy pokusili się o komentarz wpisu pani rzecznik. Polub Pikio.pl, by być na bieżąco: ds Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu