Margot Robbie wyrasta na jedną z największych gwiazd młodego pokolenia w Hollywood. Jak widać aktorka dysponuje nie tylko wspaniałą urodą, ale również silnym charakterem. Jej odmowa odchudzania się do roli w filmie Tarzan: Legenda wywołała poważną dyskusję w Hollywood. Być może to początek wielkich reform i końca presji do niezdrowego odchudzania się. 

Nie od dziś wiadomo, że młode aktorki są w stanie zrobić wiele, by tylko otrzymać upragnione role, które mogą być początkami ich wielkich karier. Z tego powodu wiele dziewczyn narażało się na poważne choroby byle tylko zagrać w kasowych produkcjach Hollywood. Temat był poruszany, ale nigdy dotąd z aż takim natężeniem. A to wszystko przez powód dla którego Margot Robbie odmówiła odchudzania się do roli.

Aktorka była uwielbiana już po występie w kasowym Wilku z Wall Street. Teraz jednak liczba jest sympatyków gwałtownie wzrosła. Kobieta przyznała bowiem, że odmówiła odchudzania się do roli, ponieważ nie chciała rezygnować z… chodzenia do pubów.

– To film osadzony w XIX wieku, więc bohaterka mogła mieć na sobie nieco ciałka. Nie będę się odchudzać bez żadnego ważnego powodu. W Londynie chciałam odwiedzić każdy pub – mówi aktorka.

Margot Robbie nie zdawała sobie sprawy, że jej wyznanie poruszy w Hollywood tak ważny temat zdrowia młodych aktorek i presji producentów, którą 26-letnia gwiazda potrafiła przełamać. Ona akurat nie chciała rezygnować z pubów, inne dziewczyny zaś pod presją odchudzają się mimo przeciwwskazań medycznych. margot robbie margot robbie2

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Zobacz również

...