Piękna gwiazda Polsatu niknie na naszych oczach. Załamani fani: "To już choroba"

Piękna gwiazda Polsatu niknie na naszych oczach. Załamani fani: "To już choroba"

Polsat wśród swoich gwiazd ma piękną Karolinę Szostak. Prezenterka do niedawna nosiła dość duży rozmiar, jednak postanowiła zmienić swoje życie, przeszła na dietę i schudła 30 kg. Fani, mimo iż podziwiają ogromną przemianę gwiazdy, zaczynają martwić się o jej zdrowie. Kobieta wygląda bowiem na wychudzoną.

Polsat zatrudnił Karolinę Szostak, gdy ta zaliczała się jeszcze do grona kobiet o pełniejszych kształtach. Już wtedy prezenterka miała duże grono wielbicieli, zwłaszcza wśród mężczyzn, którzy skupiali swoją uwagę na pięknym biuście dziennikarki. Teraz, gdy przyszła ona ogromną zmianę, ludzie wciąż mają do niej ogromną sympatię. Zauważają jednak, że jej odchudzanie może być chorobliwe.

Polsat ma swoją Angelinę Jolie

Karolina Szostak zbiera dużo komplementów i pochwał, pisano już nawet, że niczym nie odbiega od gwiazd z Hollywood. Teraz portal "Jastrząb Post" posunął się w swoich ocenach o krok dalej i porównał Karolinę do Angeliny Jolie. Swoim sposobem na piękną sylwetkę prezenterka dzieli się na swoim Instagramie. - Odkąd trzy lata temu schudłam 30 kg - całkowicie zmieniłam swoje podejście do jedzenia i samo jedzenie. To, że jestem fanką postów i detoksów przeprowadzanych raz na kilka miesięcy, już chyba wszyscy wiedzą. One i zbilansowana dieta pozwalają mi żartować z efektu jo-jo i nadal cieszyć się moją spektakularna metamorfozą. Ale żeby „prowadzić się” jeszcze lepiej, zdrowiej i efektowniej, nauczyłam się wyciskać z wszystkiego, co najlepsze. Z życia, z dnia i w końcu z warzyw i owoców. Robienie soków to moja ulubiona gra w kolory. Chcesz poznać jej zasady? – pisze na swoim profilu. Chociaż brzmi to niezwykle pozytywnie, porównanie do Jolie ma także drugi, znacznie smutniejszy wymiar. Amerykańska aktorka od czasu rozwodu z Bradem Pittem chorobliwie wręcz schudła, dziś zaś mówi się nawet, że cierpieć może na anoreksję. Takie same obawy wobec Szostak mają jej fani. Niektórzy wprost piszą, że jej "zbilansowana dieta" to tak naprawdę ukrywanie poważnej choroby, jaką jest anoreksja.

Rady dostępne w księgarniach

Wpis szczupłej prezenterki nie jest tylko radosnym dzieleniem się swoim nowym sposobem życia. Jest też promocją książki, którą Szostak wydała już jakiś czas temu. W poradniku zatytułowanym "Moje spektakularne soki i koktajle" znajdziemy dziesiątki przepisów na owocowo - warzywne detoksy, które mają odchudzić i oczyścić organizm. Czy Karolina Szostak nie posunęła się za daleko w swoim odchudzaniu? Czy nie jest to już obsesja na punkcie pięknego wyglądu?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Michał Żebrowski grał w Ogniem i Mieczem. Ale mało kto zna historię jego żony
  2. Napełniła wannę wrzącą wodą i włożyła do niej niemowlaka. Później wyszła z łazienki
  3. Polski „ksiądz” gwiazdą disco polo. To była ustawka!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News