Znana z roli Izy w „M jak miłość” aktorka jednym zdjęciem zaszokowała swoich fanów. Piękna artystka jest na nim łysa, a dopiero zagłębienie się w opis i komentarze dostarcza wyjaśnień. Gwiazda TVP szykuje się na nowe wyzwania.

Adriana Kalska stała się znana szerszej publiczności dzięki występom w „M jak miłość”. Na planie zawitała w 2015 roku, a jej rola stała się niezwykle popularna.

Gwiazda pozostaje także w związku z aktorem Mikołajem Roznerskim, który również występuje we flagowej produkcji telewizyjnej TVP. Kalska prowadzi również bardzo popularny profil na Instagramie, którego liczba obserwujących przekroczyła 100 tys.

Ostatnio znalazło się na nim zdjęcie, która zaszokowało fanów aktorki. Kalska ukazała się na nim bez włosów. Wielu początkowo myślało, że może być to związanie z czymś bardzo nieprzyjemnym.

Łysa gwiazda TVP

Brak włosów na głowie Kalskiej był sporym zaskoczeniem dla internautów. Uważana za jedną z najpiękniejszych gwiazd polskiego show-biznesu wygląda bez nich zupełnie inaczej.

Szczęśliwie okazało się, że jest to tylko charakteryzacja, zrobiona na potrzeby jej występu w innym popularnym, telewizyjnym show. Aktorka będzie musiała przyjąć w nim wygląd jednej z gwiazd światowego show-biznesu i dać pokaz swoich umiejętności muzycznych.

Chodzi o nadawany przez Polsat program „Twoja twarz brzmi znajomo”. Najwidoczniej występy dla TVP nie kolidują z kręceniem muzycznego widowiska. Nie wiadomo, w kogo wcieli się Kalska, lecz internauci już prowadzą własne spekulacje na ten temat. Stawiają na Liza Minelli, Lady Gagę, a nawet Monikę Brodkę.

Emisja odcinków z Adrianą Kalską odbędzie się już tej jesieni. Miłośnicy aktorki gorąco ją dopingują, pomimo tego, że format programu mocno różni się od nadawanego przez TVP „tasiemca”. Chodzi w końcu o dobrą zabawę i doświadczenie czegoś nowego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kaczyńska przeżywa dramat. Prezes PiS jest nieugięty
  2. Bończyk ukrywała to przed rodziną Wodeckiego! Wszystko wyszło na jaw
  3. Kaczyński WEZWANY PRZED SĄD. Panika w PiS
  4. POLSKA: SERYJNY MORDERCA ZWIERZĄT ARESZTOWANY! JEGO WIEK SZOKUJE
  5. Michał Szpak zrobił sobie fryzurę na Lewandowską. Wygląda obłędnie!
Fot. Instagram/adriana.kalska
Fot. Instagram/adriana.kalska

 

Fot. Instagram/adriana.kalska

Oglądasz "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Loading ... Loading ...

Fani "M jak miłość" zatruwają życie tej pięknej aktorce! Dlaczego?

Znani aktorzy PRL, którzy na zawsze pozostaną w naszej pamięci [ZDJĘCIA]

źródło: plotek.pl

Zobacz również