Tego nie przewidziałby nikt. Historia pokazuje, że jest wiele ciekawych zwrotów akcji, ale to co się wydarzyło zdumiewa wszystkich. Lewica popiera Jarosława Kaczyńskiego!

Prawo i Sprawiedliwość bardzo mocno wojuje z opozycją. Prawica i lewica żyją ze sobą jak pies z kotem. Czasem można mieć wrażenie, że niemal automatycznie krytykują wzajemnie swoje decyzje.

ZOBACZ TAKŻE: Kryzys w PiS-ie! Kaczyński: „Przegramy sami ze sobą”

Lewica popiera Jarosława Kaczyńskiego

Tym bardziej dziwi to, że lewica popiera Jarosława Kaczyńskiego. Do tego chodzi o sprawę, za którą do tej pory opozycja chciała go zlinczować.

Od momentu katastrofy smoleńskiej, Jarosław Kaczyński wojuje z całą Polską o postawienie smoleńskiego pomnika. Chce, aby stanął on na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, gdzie Polacy gromadzili się tłumnie tuż po tej tragedii.

ZOBACZ TAKŻE: „Luke Skywalker” napisał coś po polsku. Wygrał internety

Barbara Nowacka przyznaje rację prezesowi

– Przez wiele lat Jarosław Kaczyński mówił, że pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej powinien stanąć na Krakowskim Przedmieściu. Miał wtedy rację. Krakowskie Przedmieście to najlepsza lokalizacja – powiedziała Barbara Nowacka!

Taki głos lewicy zadziwił wszystkich. Co ciekawe, dalsza jej wypowiedź właściwie pokrywa się z tym, co mówią politycy Prawa i Sprawiedliwości. Choć nie ma oficjalnego komentarza nikogo z PiS dotyczącego zgody ze strony lewicy, z całą pewnością partia rządząca jest w niemałym szoku.

– Miałam takie przekonanie dlatego, że pamiętam, jak wyglądała Warszawa 10, 11, 12 kwietnia. Wiem, gdzie chodzili wtedy ludzie złożyć symbolicznie kwiaty – mówi Barbara Nowacka.

ZOBACZ TAKŻE: Trzęsienie ziemi w polskiej polityce! Oskarżenia senatora wywołały lawinę

Nowe pomysły PiS

Poparcie ze strony Barbary Nowackiej i środowisk lewicowych może oznaczać, że z PiS coraz chętniej będzie zgadzał się elektorat wyraźnie nastawiony na lewicę. Być może przełoży się to na kolejny, wysoki wynik partii rządzącej w nadchodzących wyborach samorządowych.

Teraz jednak PiS ma nowy pomysł. Chcą postawić pomnik ofiarom katastrofy na na placu Piłsudskiego, obok obok grobu Nieznanego Żołnierza. Część osób widzi w tym podtekst, jakoby PiS w ten sposób chciał podkreślić teorie o zamachu. Możliwe, że także i ten pomysł spotka się z aprobatą lewicy.

Źródło: dorzeczy.pl

Czy popierasz politykę zagraniczną PiS?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Gdzie pracował młody Bergoglio? Szokujące! 10 nieznanych faktów o papieżu Franciszku


Szok! Po katastrofie Tupolewa to miasto CAŁKOWICIE opustoszało

Zobacz również