Piekło na wielkanocnej libacji. Gospodarz nie żyje, goście trzeźwieją

Piekło na wielkanocnej libacji. Gospodarz nie żyje, goście trzeźwieją Źródło: Fot. Pexels

Okazuje się, że Wielkanoc to nie dla wszystkich czas spokoju i świątecznej zadumy spędzanej w ciepłym rodzinnym gronie. Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa przez jedno gospodarstwo domowe w Łomży zostało uczczone śmiertelną libacją. 

Wieczorem w niedzielę wielkanocną w jednym z domów w Łomży przy ulicy Stacha Konwy wyprawiona została popijawa. Melanż niestety tak poniósł biesiadników, iż doszło do rękoczynów.

Łomża: dramatyczna śmierć

Na miejsce przybyli funkcjonariusze policji zaalarmowani przez zaniepokojonych sąsiadów. Zastali tam poważnie rannego mężczyznę. Rany okazały się tak dotkliwe, iż gospodarza nie udało się uratować. Wszystko wskazuje na to, że przedmiotem, którym śmiertelnie raniony został mężczyzna był nóż. W związku ze sprawą policja zatrzymała dwóch nietrzeźwych współbiesiadników mężczyzny. Zostaną oni przesłuchani, gdy wyparują z nich promile.

Obrzydliwy hejt w internecie

Internauci nie maj litości dla uczestników śmiertelnej libacji. W sieci pojawiło się mnóstwo obrzydliwych i okrutnych drwin. - To taki tradycyjny polski folklor świąteczny, podobnie jak brednie biskupów katolickich - napisał internauta. - Jajeczkiem nie chciał się dzielić - zadrwił kolejny. - Oto jak suweren świętuje zmartwychwstanie swojego pana! - zakpił inny. - Poległ na polu chwały - wtórowała kolejna osoba. - Panowie pokłócili się z czyjej "pincetki" kupują kolejną flaszkę - szydził następny internauta. Proponowane linki:
  1. Już niebawem smartfony tylko dla trzeźwych. To koniec rozmów po pijanemu
  2. "Pijane posłanki tańczące na barze". Skandal w Sejmie
  3. Pijany polityk PiS miał koszmarny wypadek! Straci...
Źródło: wiadomosci.gazeta.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News