Halucynogenny miód to jeden z najsilniejszych naturalnych afrodyzjaków i środków halucynogennych, który powoduje, że ludzie ryzykują życiem, by go zdobyć. Gniazda ukryte są w trudno dostępnych miejscach w górach.

Halucynogenny środek jest wytwarzany przez himalajskie pszczoły skaliste, największe owady tego typu na świecie. Gniazda są ukryte w trudno dostępnych miejscach takich jak nawisy skalne czy pionowe urwiska. Nie powstrzymuje to jednak ludzi przed próbami uzyskania naturalnego afrodyzjaka, mimo iż wielu już straciło życie marząc o niezwykłych doznaniach.

Mimo, iż gniazda są ukryte na wysokościach między 2500 a 3000 metrów, poszukiwacze nie używają specjalistycznego sprzętu ochronnego. Jednakże, zrobią wszystko dla miodu pszczół, które mają dostęp do tropikalnych roślin, takich jak rododendron zawierający naturalną neurotoksynę. Środek nie tylko gwarantuje halucynacje i doznania, ale również ma właściwości lecznicze. Jest świetnym lekarstwem na nadciśnienie czy impotencję.

Jednakże, nadużywany powoduje efekty uboczne takie jak wymioty, osłabienie, omdlenia, niekontrolowane halucynacje nawet długo po zażyciu, a nawet śmierć.

miod1 miod2 miod3 miod4 miod6 miod54

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

...

Zobacz również