Homoseksualizm Andrzeja Piasecznego to już tajemnica poliszynela. Mimo wszystko, podczas wywiadów z piosenkarzem jest to ulubiony temat dziennikarzy, którzy próbują wywołać kontrowersję. Nie inaczej było w TVN. Tym razem jednak Piaskowi puściły nerwy i to nie na żarty. Zaczął obrażać środowisko LGBT.

Magda Mołek i Marcin Meller postanowili nawiązać do wypowiedzi Piasecznego o tym co ma wiara do homoseksualizmu, która oburzyła polskie środowisko LGBT. Muzyk zasugerował wtedy, że wiara nie idzie w parze z byciem gejem, co odebrano jako przejaw hipokryzji, pogardy i próbę podlizania się władzy.

Zobacz także: Piasek w końcu się PRZYZNAŁ. Na tę deklarację czekali wszyscy

Piasek o wierze w Boga

– Jeśli wierzysz w Boga i masz w sobie potrzebę wyznawania tego publicznie, to nie musisz się tego wstydzić. W czasach, w których wszyscy chcemy wymachiwać różnymi flagami i pokazywać, że jesteśmy z czegoś dumni, organizując uliczne parady, to ja ogłaszam wszem i wobec, że jestem dumny z tego, że wierzę w Boga  – mówił Piasek.

W TVN został poproszony o odniesienie się do kontrowersyjnego stanowiska.

– Przede wszystkim mówiłem o wolności wyboru, która jest bardzo cenna. Jakoś mało ludzi widzę na ulicy, którzy wychodzą i krzyczą: „Jestem hetero! Jestem hetero!”. Dlaczego zmusza się wręcz wielu do tego, by pokazywali siebie przez swoją seksualność – zaczął tłumaczyć się Piaseczny.

Zobacz także: Piaseczny wpadł! Obraził gejów, a oni ujawniają. „To człowiek, który…”

Piaseczny obraża LGBT

Marcin Meller wyjaśnił, że homoseksualiści robią to, ponieważ walczą o swoje prawa. Wtedy Piaskowi puściły nerwy i zaczął odpowiadać zirytowanym tonem.

– Nie sądzę, myślę, że droga do akceptacji nie wiedzie przez rewolucję!

Silnie wzburzony Piaseczny zaczął apelować do rodaków i wyzywać środowisko LGBT. Twierdzi, że są to „krzykacze”.

– Pozostawcie mi prawo do tego jak chce siebie pokazywać! Ja nie jestem politykiem, nie muszę wykładać PIT-u na stół. Jeśli ktoś chce mnie poznać, pozna mnie słuchając mojej muzyki. Ja NIE MUSZĘ BYĆ KRZYKACZEM. Nie chcę taki być! – denerwował się Piasek.

To kolejny raz kiedy Piasek w ostentacyjny sposób odcina się od polskiego środowiska LGBT, które zarzuca mu, że jego wypowiedzi są szkodliwe dla całej społeczności. Muzyk nie zamierza jednak zmieniać zdania i nadal staje w opozycji do środowiska LGBT.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2017 roku [ZOBACZ!]


12 zakazanych imion, których nie wolno ci nadawać swojemu dziecku

...

Zobacz również