Andrzej Piaseczny od lat pozostaje jednym z najbardziej znanych głosów polskiej sceny muzycznej. W kuluarach mówi się jednak nie tylko o jego twórczości, ale i orientacji seksualnej. Piosenkarz dokładnie strzeże swojej prywatności, jednak media wielokrotnie poruszały już między innymi temat związku artysty z tancerzem, Michałem Pirógiem, w który mężczyźni wejść mieli lata temu. Teraz, kiedy to popularny Piasek podpadł członkom środowiska LGBT, na jaw wychodzą kolejne fakty z jego życia osobistego.

Znany wokalista zaskoczył niedawno swoich fanów bardzo stanowczym wyznaniem. Przyznał on, co obecnie jest dla niego jedną z najważniejszych w życiu rzeczy. Nie wszystkim jednak spodobała się otwartość Piaska oraz jego bezpośredni ton.

– W czasach, w których wszyscy chcemy wymachiwać różnymi flagami i pokazywać, że jesteśmy z czegoś dumni, organizując uliczne parady, to ja ogłaszam wszem i wobec, że jestem dumny z tego, że wierzę w Boga – powiedział jakiś czas temu Piaseczny.

Kontrowersyjna odpowiedź ze środowiska LGBT

Na jego wyznanie odpowiedziała szybko para gejów, która wspólnie prowadzi stronę Nasze Wielkie Krakowskie Wesele. Jako jedni z najbardziej znanych homoseksualistów w naszym kraju, postanowili oni odnieść się do bezpośrednich słów popularnego wokalisty.

– A my jesteśmy zażenowani. Absolutnie nie z powodu wyznania wiary Andrzeja Piasecznego, lecz ze względu na koniunkturalne posługiwanie się nią. Oto człowiek, który z prawdy o swoim prawdziwym życiu uczynił tajemnicę poliszynela. Oczywiście – jak każdy – i Piasek ma prawo strzec swojej prywatności, jeśli doszedł do przekonania, że to jakiej jest orientacji albo to z kim dzieli życie, mogłoby zagrozić jego zawodowym profitom. To są indywidualne wybory. My sami wolelibyśmy zaryzykować karierę i pieniądze, niż kiedykolwiek wyprzeć się siebie nawzajem i naszych uczuć. Ale można oczywiście odwrotnie – zdradzili wspólnie mężczyźni.

– Nie oceniamy tego. Jesteśmy natomiast zażenowani tym, że ktoś, kto z jednej strony w imię prywatności robi tajemnicę z prawdy o swoim życiu, z drugiej strony ujawnia jakiś bardzo osobisty jego aspekt – dziwnym trafem akurat ten jeden, który może spodobać się obecnej władzy, jej wyborcom i prezesowi telewizji. Nie wiemy, w jakiego Boga wierzy Piasek – ale jest prawdopodobne, że ten z naszej strony nieba raczej niespecjalnie przepada za manifestowaniem wiary dla kariery, półprawdami i nieszczerością – dodali także Marek i Jędrzej, kolejny raz podsycając plotki i domysły na temat kształtu osobistego życia wokalisty.

Fot. Facebook

Największe seksskandale show-biznesu


Wiedziałeś, że te gwiazdy mają polskie korzenie?!

...

Zobacz również