Tak się bawił poseł PiS na imprezie w państwowej spółce!

Tak się bawił poseł PiS na imprezie w państwowej spółce! Źródło: fot. Twitter/Sebastian Figaj

PGNiG jest ostatnimi czasy na ustach wszystkich dziennikarzy. Co ciekawe, bynajmniej nie z powodu nowych inwestycji czy innowacyjnych rozwiązań, a przez... striptiz. Niedawno media obiegła informacja o pokazie tańca erotycznego podczas obchodów Barbórki, a teraz internet okrąża kolejne, wzbudzające kontrowersje zdjęcie.

Zarząd PGNiG może pochwalić się wieloma rzeczami. Ostatnimi czasy notowania spółki na giełdzie osiągają historyczne wartości. Niestety dla niej, w bieżącym tygodniu zaliczyła potężną wpadkę wizerunkową, która, jak można wywnioskować z obiegających internet zdjęciach, nadal rezonuje w mediach. Sebastian Figaj, asystent społeczny Kingi Gajewskiej, opublikował na Twitterze zdjęcie Arkadiusza Mularczyka, oglądającego podobny show.

Tak bawi się poseł PiS

Choć w swojej karierze politycznej Mularczyk lawirował między PiS a Solidarną Polską, można go jednoznacznie uznać za jedną z ważniejszych postaci obozu rządzącego. Ostatecznie, od 2017 roku, pozostaje członkiem pierwszej z wymienionych partii. Serwowany przez nią, konserwatywny zestaw światopoglądowy jest jednak daleki od scenerii, przedstawionej na podbijającym internet zdjęciu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Widać na nim, jak zapewnia Sebastian Figaj, posła Mularczyka wraz z żoną, przyglądających się dwóm roznegliżowanym kobietom w strojach stylizowanych na starożytny Egipt. Choć zdjęcie miało zostać zrobione dwa lata temu, asystent społeczny przekonuje na Twitterze, że przedstawia ono pokaz, odbywający się właśnie w PGNiG. - Jak widzimy na zdjęciu słynnym pokazom striptizu w PGNIG przyglądał się wraz z żoną poseł PiS Arkadiusz Mularczyk. Panie Pośle to jest ta słynna chrześcijańska moralność PiS? - pyta na Twitterze przekornie Figaj.

PGNiG zorganizowało striptiz

Zdjęciu wiarygodności dodaje fakt, iż niedawno media obiegła informacja o striptizie podczas imprezy Barbórkowej w PGNiG. Zarząd spółki przerzucał się wówczas odpowiedzialnością za incydent z organizatorem imprezy. Co ciekawe, chwilę po pokazie miała miejsce... msza święta. Obecny na miejscu striptizer przebrany był za policjanta. Rozebrał się z niego na oczach pracownic spółki. Informację rozprzestrzenił na Twitterze Sebastian Figaj, asystent społeczny Kingi Gajewskiej.  ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile zarabia Katarzyna Figura? Zarobki gwiazdy wprawiają w osłupienie
  2. Trzęsienie ziemi w Toruniu! Wszystko przez ojca Rydzyka
  3. Władza KOMICZNIE broni bogaczy z NBP. Uśmiejecie się po pachy
  4. Gdzie mieszka Mateusz Morawiecki? Zazdrości mu cała klasa polityczna
  5. Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy zaskakuje. Jej mąż jest dużo młodszy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News