petru pilne
Redaktor - 2 Stycznia 2018

Petru z hukiem wylatuje z Nowoczesnej! Własna partia wysyła go na banicję

Szokujące doniesienia z ostatniej chwili. Właśnie ujawniono informację, która wstrząsnęła opozycją. Takiej decyzji nie spodziewał się nikt! Petru wylatuje z Nowoczesnej. Własna partia wysyła go na banicję!

Miesiąc temu Ryszard Petru przegrał wewnątrzpartyjne wybory na przewodniczącego Nowoczesnej z Katarzyną Lubnauer. Były już lider - dla osłodzenia bólu po porażce - miał pozostać w szeregach partii i pełnić funkcję wiceprzewodniczącego.ZOBACZ TAKŻE: Co za prostactwo! Petru niczym totalny CHAM uciszył kobiety .Nowoczesnej i wykrzyczał swój apel! (video)

Własna partia wysyła go na banicję

Właśnie oficjalnie ogłoszono decyzję podjętą przez Radę Krajową Nowoczesnej. Okazuje się, że nie wywiązali się ze swoich deklaracji względem roli Ryszarda Petru w szeregach formacji, którą założył.

Petru z hukiem wylatuje z Nowoczesnej

To już druga spektakularna i huczna porażka Ryszarda Petru, któremu własna partia wyraźnie daje sygnały, że nie jest on osobą niezastąpioną i doskonale sobie bez niego poradzi. Państwowa Agencja Prasowa donosi, że na wiceprzewodniczących Nowoczesnej powołani zostali Tadeusz Grabarek, Kamila Gasiuk-Pihowicz, Jerzy Meysztowicz i Witold Zembaczyński. W internecie pojawiły się opinie, według których były lider nie poradzi sobie z kolejnym upokorzeniem, którego doznał ze strony swoich partyjnych kolegów i raz na zawsze z hukiem pożegna się z Nowoczesną, czego zresztą oczekują aktualni liderzy partii, którzy co chwila dają mu dobitnie to do zrozumienia.ZOBACZ TAKŻE: Nowoczesna bez Petru! Jest już kandydat na nowego szefa partii
Te memy DOSKONALE podsumowują rok 2017!Te memy DOSKONALE podsumowują rok 2017!Czytaj dalej
maciej_musiałŚmierć Musiała i inne oburzające fake newsy z 2017 roku [ZOBACZ!]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News