Trzeba przyznać, że Ryszard Petru nie ma łatwego życia. Tym razem znany z licznych wpadek polityk został zaatakowany słownie przez starszą kobietę na ulicy. Jakby tego było mało, pochwalił się nagraną sytuacją w internecie.

My jesteśmy suwerenem waszym, a nie pan naszym. Wy jesteście tutaj za nasze pieniądze – zaczęła dyskusję kobieta.

Zdezorientowany Ryszard Petru starał wytłumaczyć się, że wcale nie pobiera wynagrodzenia jako poseł. Na to jednak rezolutna kobieta także miała wytłumaczenie.

No nie pobiera pan, bo jak pan nie umiał PIT-ów wypełnić, jest pan bankowcem, a nie umiał pan wypełnić, to nie dostał pan dopłaty. Trzeba się najpierw nauczyć, do szkoły iść – odpowiedziała Ryszardowi Petru starsza kobieta.

W tym momencie polityk chciał, by przedstawiła się ona przed jego kamerą. Kobieta nie widziała jednak powodu, by to uczynić.

Ale komu ja mam się przedstawiać? Panu? Panie, pan to jesteś taki kmiot, że chłop ze wsi jest lepszy jak pan. Pan się wysłowić dobrze nie potrafisz – zakończyła rozmowę z liderem Nowoczesnej starsza kobieta.

Film już bije rekordy popularności w sieci. Zwolennicy PiS śmieją się, że Ryszard Petru jest już tak skompromitowany, że nawet nie może spokojnie wyjść na ulicę.

Czasami to mi nawet szkoda tego Rysia. W internecie wszyscy cisną z niego bekę, a jak odejdzie sprzed komputera to jest jeszcze gorzej – zadrwił jeden z internautów.

źródło: twitter.com/RyszardPetru

...

Zobacz również