Formacja Ryszarda Petru opublikowała raport „99 dni: Czarna księga rządów PiS”, w której przekonuje, że dotychczasowe działania obozu władzy nie były „dobrą zmianą” a „koszmarem”. 

 – Będą nam wmawiać, że my chcemy zabrać 500 zł na dziecko, a to nieprawda, bo sami tych pieniędzy nie mają. Prezes PiS Jarosław Kaczyński doskonale o tym wie, że w latach późniejszych niż rok 2016 finansowania na to nie ma. Będą nam wmawiać, że dla dobra Polaków, będą wszystkich inwigilować, że dla dobra Polaków będą wszystkich podsłuchiwać. To właśnie w ciągu ostatnich 99 dni zrobiono – powiedział podczas konferencji prasowej Ryszard Petru.

Jak przekonuje Petru, bilans 99 dni rządów Prawa i Sprawiedliwości jest „okropny”.

 – To jest czas, kiedy nie tylko gospodarczo, wizerunkowo, ale w ogóle z punktu widzenia systemu Polska jest dużo słabsza. Polska polityka zagraniczna jest prowadzona „na kolanach”, a oni wmawiają nam, że tak nie jest – powiedział Petru.

Dalej lider Nowoczesnej przekonuje, że rządy PiS pogłębiły podziały społeczne, gospodarka ucierpiała na skutek nieodpowiedzialnych decyzji oraz osłabiono instytucje państwa prawa.

https://www.youtube.com/watch?v=f1ZUyd7drNg

„Czarną księgę PiS” można przeczytać tutaj.

Brawo PiS…Lada moment mija 100 dni Rządu w czasie których, zgodnie z obietnicami wyborczymi, Polska miała się stać…

Posted by Nowoczesna on 22 luty 2016

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

bh, źródło: nowoczesna na youtube

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.