Petru: Oto kolejka do programu Deportacja+

Petru: Oto kolejka do programu Deportacja+

Ryszard Petru skomentował zakusy posłanki PiS Mateusiak-Pieluchy, która zaproponowała deportowanie ateistów i nie-katolików, którzy odmówiliby podpisania "lolajki" konstytucyjnej. 

- Zawsze gdy myślę, że PiS przekroczył już wszystkie granice kompromitacji, oni natychmiast udowadniają, że jestem w błędzie. W ostatnich dniach honor "dobrej zmiany" uratowała posłanka Mateusiak - Pielucha - zaczął Petru.

Następnie lider .Nowoczesnej sporządził listę tych, którzy "według PiS-u powinni zostać deportowani."

- Co tam Konstytucja, gwarantująca równość wobec prawa. Deportujmy wszystkich winnych! Rowerzystów, wegetarian, ateistów, gorszy sort (cały, na wszelki wypadek), nauczycieli, którzy nie chcą uczyć, przedsiębiorców, którzy nie inwestują, artystów, którzy nie tworzą, pielęgniarki, bo nie chcą za darmo pracować. Wszystkich, którzy robią na złość PiS. Ciekaw jestem, jak szybko pozostawiona w kraju garstka obywateli zaczęłaby mieć serdecznie dosyć "dobrej zmiany". Udanego tygodnia dla Wszystkich. Wybierzcie najdogodniejsze miejsce do deportacji. A w trudnych chwilach pamiętajcie o uśmiechu i pozytywnym nastawieniu - powiedział Petru.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News