Ryszard Petru stał się ostatnio obiektem drwin wśród części internautów, którzy wyśmiewali jego wpadki. Lider .Nowoczesnej postanowił odpowiedzieć komentatorom i przy okazji złożyć życzenia na Walentynki. 

Ryszard Petru pomylił święto mówiąc o „Sześciu Królach”. Powiedział, że świat składa się ze stu trzydziestu paru krajów, a premiera Wielkiej Brytanii nazwał Davidem Kamerunem. Jeszcze wcześniej opowiadał o „Sejmie Głuchym”, zamiast Sejmu Niemego oraz pogubił się w wypowiedzi na temat „upadku Cesarstwa Rzymskiego w szczycie chwały”.

Seria wpadek spowodowała, że internauci zaczęli je gromadzić w internetowych memach. Lider .Nowoczesnej postanowił odnieść się do swoich pomyłek. Przy okazji zaznaczył, że

– Udanych Walentynek dla Wszystkich. Pozdrawiam: długo po dniu 6 Króli, znad filiżanki Petruccino, czekając na rozgrywkę między Davidem Kamerunem a Stevenem Senegalem.
O imperium rzymskim poczytam jak PiS straci większość w Sejmie. Rubikonia nie znam, choć część internetu twierdzi inaczej. Bawmy się dzisiaj dobrze wszyscy. Jak w ferworze zabawy zapomnicie hasła do Facebooka, dzwońcie do ministra Ziobry. On już je pewnie ma – napisał Petru.

Wpadki zalicza każdy. W pośpiechu albo w stresie przed kamerą tym łatwiej o nie – dodał.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

...

Zobacz również

Zobacz również