Lider Nowoczesnej, Ryszard Petru, oświadczył dzisiaj, że ostatnie działania Jarosława Kaczyńskiego świadczą o tym, że przywódca obozu władzy boi się opozycji. Jednym z objawów strachu Kaczyńskiego ma być jego debiut na Facebooku, o tej samej porze co demonstracje opozycji. 

Jak informowaliśmy wcześniej, Jarosław Kaczyński zadebiutował dzisiaj na jednym z portali społecznościowych organizując transmisję live, podczas której odpowiadał na pytania internautów.

Wśród odpowiedzi prezesa Prawa i Sprawiedliwości znalazł się również komentarz na temat dzisiejszych demonstracji opozycji, która oskarża obóz władzy o niszczenie państwa i praworządności.

ZOBACZ TAKŻE – Kaczyński o protestach przeciwko PiS: Niewielkie zmartwienie

Kaczyński stwierdził również, że „Petru-podobni” maszerujący w dzisiejszej manifestacji KOD prawdopodobnie nie wiedzą nawet dlaczego dokładnie protestują.

 – Być może niektórzy, którzy biorą udział w tym pochodzie uważają, jak jeden z ich przywódców, że ciągle obowiązuje Konstytucja 3 Maja i jest sprawa monarchii, przywrócenia tronu dynastii Wettynów. Może o to walczą. Jest to nawet możliwe, bo grupa Petrupodobnych jest tam dość znaczna – powiedział dzisiaj Kaczyński.

Na słowa prezesa Prawa i Sprawiedliwości zareagował Ryszard Petru, który stwierdził, że Kaczyński coraz bardziej boi się opozycji, ponieważ przemógł swoją niechęć do nowej technologii i zorganizował transmisję live w tym samym czasie co antyrządowe manifestacje.

 – Jeśli tak nienowoczesny człowiek jak Jarosław Kaczyński, w dniu naszej demonstracji, żeby nas nie wyprowadzili z Europy, robi live na Facebooku to naprawdę musi być rewolucja i to świadczy, że naprawdę się tego boi – powiedział Ryszard Petru.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh

...

Zobacz również