Na jaw wychodzą szokujące wiadomości dotyczące związku polityków. Petru i Schmidt chcieli to ukryć, jednak mimo wszystko – wydało się. Teraz mówią o tym wszyscy.

Nie jest tajemnicą, że Joanna Schmidt i Ryszard Petru od dawna są parą.  Przyznała to sama posłanka. Jednak aż dotąd nic nie było wiadomo o tym, by sformalizowali swój związek.

Czyżby jednak teraz posunęli się krok dalej? Posłanka Nowoczesnej bowiem nie kryje się z tym, że jej palec ozdabia obrączka. Nie wiadomo, czy to tylko biżuteria, czy też między parą polityków doszło do czegoś więcej.

ZOBACZ TAKŻE: Wyciekły romantyczne zdjęcia Petru i Schmidt z Paryża

Petru i Schmidt chcieli to ukryć od początku

Rok temu romans tych dwojga wyszedł na jaw, gdy jeden z internautów zamieścił na portalu społecznościowym ich wspólne zdjęcie w samolocie. Próbowali się tłumaczyć, iż to był wyjazd służbowy, jednak w konsekwencji okazała się to być podróż prywatna.

Warto wspomnieć, iż oboje pozostawali dotychczas w związkach małżeńskich. Jednak żona polityka zażądała rozwodu z jego winy, natomiast mąż posłanki twierdzi, iż już od dawna był zazdrosny o Petru i przypuszczał, że był zdradzany.

Był ślub?

Nie jest tajemnicą, iż ich związek kwitnie. W Sejmie cały czas spędzają głównie ze sobą. Jednak uwagę wszystkich zwróciła ostatnio obrączka na palcu posłanki. Czyżby była już żoną Ryszarda Petru? Co prawda, on sam obrączki nie nosi, jednak czy byłby on pierwszym mężczyzną, który z tego zrezygnował?

źródło: www.pomponik.pl

Jakie wykształcenie ma Petru? Zaskakujące! 10 interesujących faktów z jego życia


Te MEMY najlepiej podsumowują Ryszarda Petru [ZOBACZ!]

...

Zobacz również

Zobacz również