Petru: 25 marca spotkajmy się w Warszawie

Petru: 25 marca spotkajmy się w Warszawie Źródło:

25 marca spotkajmy się w Warszawie (Plac na Rozdrożu, godz. 12:00) by wspólnie, obywatelsko i ponadpartyjnie zademonstrować naszą przynależność do zjednoczonej Europy!

Powiedzmy wyraźnie J. Kaczyńskiemu, że nie pozwolimy wyprowadzić nas z Unii. Wyprowadzanie Polski z UE to długotrwały proces, który zaczyna się od obrzydzania obywatelom jedności europejskiej, przerzucania na Unię skutków błędów rządu, zawłaszczania tego, co jest jej sukcesem i tworzenia konfliktów z europejskimi partnerami. I to właśnie dzieje się na naszych oczach.
25 marca, w 60. rocznicę podpisania Traktatów Rzymskich, które dały początek zjednoczonej Europie, Premier Szydło będzie reprezentować rząd PiS w Rzymie. Nie sądzę, by reprezentowała nas - Polaków. Dlatego pokażmy, że ośmieszający nas i osłabiający polską pozycję głos polityków PiS, nie jest naszym głosem. Na obywatelską manifestację zapraszają: Robert Biedroń, Władysław Frasyniuk, Agnieszka Holland, Ryszard Petru, Krystyna Janda, KOD, Marta Lempart, Maja Mazurkiewicz, Adam Michnik, Joanna Mucha, Barbara Nowacka, Sławomir Sierakowski, Jadwiga Staniszkis Róża Thun, Adam Zieliński "Łona".
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News