Wreszcie wyszła na jaw tajemnica, którą pilnie strzeżono przez wiele lat. Pentagon długo prowadził badania dotyczące UFO, wydał na to miliony i nikt o tym nie wiedział. Teraz pion zajmujący się bezpieczeństwem USA opublikował szokujące nagrania.

Waszyngton opublikował filmy, które przez pięć lat nagrywano w ramach tajnego programu badającego UFO. Filmy te kontrolowane przez amerykańskich pilotów dokumentowały niezidentyfikowane obiekty w kosmosie.

ZOBACZ TAKŻE: Przełomowe odkrycie! NASA odnalazła KOPIĘ naszego Układu Słonecznego

Pentagon ujawnił prawdę

Departament Obrony wydał 22 miliony dolarów na badanie niewyjaśnionych zjawisk między 2007 a 2012 rokiem. Przedsięwzięcie nazwano Zaawansowanym Programem Identyfikacji Zagrożeń w Przestrzeni Powietrznej – powiedział Rzecznik Pentagonu.

ZOBACZ TAKŻE: Wojskowi występują przeciw władzom USA. Chcą powiedzieć prawdę o UFO

Na razie w sieci znalazły się dwa filmy umieszczone przez Pentagon, na których dostrzec można UFO. Na jednym z nich widać tylko podłużny kształt, ale piloci zdają sobie sprawę, że widzą coś nietypowego. Z kolei na drugim, nagranym wcześniej, widać inny niezidentyfikowany obiekt, poruszający się w dziwny sposób, by w końcu odlecieć z dużą prędkością.

źródło: youtube.com

10 dowodów na istnienie UFO


Tych groźnych kultów musisz się wystrzegać! [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również