Podróż Pendolino do Warszawy zamieniła się w koszmar. Mężczyzna nie żyje

Podróż Pendolino do Warszawy zamieniła się w koszmar. Mężczyzna nie żyje Źródło: Wikipedia Commons/Tomasz Sienicki [zdj. poglądowe]

Pendolino zabiło mężczyznę. Miała to być zwyczajna podróż do Warszawy, jednak doszło do przerażającej tragedii. Droga zamieniła się w piekło, a teraz całą sprawę bada policja.

Pendolino może jechać z prędkością niemal 300 km/h i ciężko sobie nawet wyobrazić szkody, jakie może wyrządzić po uderzeniu w przeszkodę. Niestety zaledwie kilka godzin temu doszło do wypadku, który miał miejsce na trasie z Gdańska do Warszawy. Pendolino zabiło mężczyznę, a zwyczajna, z pozoru monotonna trasa zmieniła się w niewyobrażalny koszmar. Teraz okoliczności zdarzenia bada policja. 

Pendolino zabiło 34-latka

Policja w Działdowie ma teraz dużo pracy. To właśnie rzecznik tamtejszej komendy poinformował Polsat News o wypadku, do którego doszło na trasie Pendolino zmierzającego w kierunku Warszawy. W pewnym momencie na torach niespodziewanie znalazł się 34-latek, który nie przeżył brutalnego spotkania z rozpędzoną maszyną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Policja była zmuszona zamknąć cały tor, na którym doszło do tragedii. Pasażerowie, którzy chcieli jedynie odbyć podróż do Warszawy, przeżyli prawdziwy koszmar emocjonalny. Zmuszeni byli również skorzystać z innych, alternatywnych środków transportu, ponieważ ten skład został unieruchomiony. 

Policja bada przyczyny katastrofy

Teraz na miejscu znajduje się policja, która zabezpiecza wszelkie ślady. Wcześniej przesłuchano również wszystkich świadków, a także maszynistę kierującego Pendolino. Niestety, nie miał on szans zatrzymać rozpędzonej lokomotywy. Tego typu pociąg po włączeniu hamulca ma drogę hamowania sięgająca 1,5 kilometra. Nie wiadomo jednak na ten moment, czy maszynista zrobił wszystko, aby ocalić mężczyznę - to okaże się dopiero po zakończeniu pracy śledczych.

Dlaczego mężczyzna w ogóle znalazł się na torach? Tego policja na razie również nie wie. Nie zostały również ujawnione żadne szczegóły dotyczące zmarłego. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Gdy Beata Tyszkiewicz wyszła na balkon, pod nim stali fani, którzy zrobili coś wzruszającego. Potem słuch o niej zaginął
  4. Koszmar z dzieciństwa który Agata Duda "będzie miała przed oczami do końca życia". Przy rodzinnym stole słychać było tylko płacz
  5. To jest nierealne. Mama Grażyny Torbickiej ma ponad 80 lat, a wygląda jak petarda! Chyba zesłały ją anioły
  6. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  7. Pola Raksa urodziła się podczas II wojny światowej. To jak wygląda dziś, wprawia w osłupienie
  8. Michał Wiśniewski bezskutecznie błaga o pomoc. Zostało 11 dni, Oliwier walczy o życie. Lekarze: "Sytuacja jest krytyczna"
  9. Wreszcie dowiedzieliśmy się ile Justyna Żyła zarobiła w Tańcu z Gwiazdami. To prawdziwa fortuna

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News