Nowy kryminał od Netflixa. Gdzie obejrzeć Pełne Morze?

Nowy kryminał od Netflixa. Gdzie obejrzeć Pełne Morze? Źródło: youtube.com/Netflix

Pełne Morze - Netflix wypuści kolejny hit na skalę światową? Już niebawem na platformie pojawi się nowa produkcja telewizyjna, jej zwiastun niedawno pojawił się w sieci. Widzieliście już trailer? My tak i jedyne co możemy powiedzieć to to, że robi wrażenie.

Pełne Morze - Netflix ostatnimi czasy wręcz bombarduje nas zupełnie nowymi serialami lub kontynuacjami produkcji, których fani wyczekiwali przez długie miesiące. Jedną z perełek może okazać się tytuł Pełne Morze. 

 - Lata 40. XX wieku. Po serii tajemniczych zgonów w czasie luksusowego rejsu z Hiszpanii do Brazylii dwie siostry odkrywają szokujące rodzinne tajemnice - taki opis serialu możemy przeczytać na oficjalnej stronie platformy streamingowej. 

Pełne Morze - Netflix: kiedy będzie premiera produkcji?

Premiera pierwszego sezonu Pełnego Morza zapowiedziana jest na 24 maja. Jego twórcami są ci sami ludzie, którzy na swoim koncie mają już wielki hit Netflixa, czyli hiszpańską telenowelę Telefonistki. Serial ten znalazł się na liście Top oryginalnych produkcji stacji i uplasował się w pierwszej pięćdziesiątce. Produkcja opowiadała o losach czterech kobiet, które szukały miłości, przyjaźni i pracy w Madrycie w latach 40. 

Pełne Morze to historia trochę przypominająca Morderstwo w Orient Ekspressie. Akcja toczy się, jak wskazuje tytuł, na pełnym morzu. Luksusowy statek płynie przez Atlantyk w kierunku Ameryki Południowej. Dochodzi tam do morderstwa jednej z pasażerek. Jednak zaraz, czy aby na pewno? Zabita kobieta nie widnieje w żadnym rejestrze. Podejrzani są wszyscy pasażerowie przebywający na statku. Kto okaże się mordercą i jaki miał motyw, aby dopuścić się takiego czynu?

Pełne Morze: możemy zobaczyć zwiastun online

Do sieci trafił już zwiastun serialu, czego możemy się z niego dowiedzieć? Pełne Morze to przede wszystkim genialne kreacje bohaterów, które idealnie wprowadzają widza w tamtą epokę. Fryzury, ubrania, wnętrza luksusowego statku rejsowego przenoszą nas w podróż z lat 40.

Serial ma w sobie tajemnicę, nie tylko morderstwa tajemniczej kobiety, ale także poszczególnych bohaterów. Po co opuszczali Europę, chcieli uciec od dawnego życia? Czy ścigają ich demony przeszłości? Głównymi postaciami Pełnego Morza są siostry: Carolina (Alejandra Onieva) i Eva (Ivana Baquero), które mimo pokrewieństwa bardzo się od siebie różnią, to one podejmą się rozwiązania zagadki śmierci jednej z pasażerek.

Kością niezgody pomiędzy kobietami może być przystojny oficer Nicolás Sala (Jon Kortajarena). Czy to nie dziwne, że mężczyzna wybrał życie na oceanie? Przed morskim przeznaczeniem nie uda się uciec nikomu, wszystkie tajemnice wyjdą na jaw i obnażą prawdziwe oblicze bohaterów.

Oto zwiastun nowego serialu Netflixa:

  1. Kiedy 3. sezon Opowieści podręcznej? Zwiastun zbudza silne emocje
  2. Premiery filmowe 2019. Jakie nowości kinowe pojawią się w kinach?
  3. Nowy sezon serialu Narcos wzbudził szał. Kto w nim występuje?
  4. Premiera John Wick 3 Parabellum. Co oznacza ten tytuł?
  5. Premiera "Trzech kroków od siebie" wzbudziła emocje. Co zapowiadał zwiastun?
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu