Korwin mocno odleciał. "Wolę, jak pedofil poklepie córkę po pupie"

Korwin mocno odleciał. "Wolę, jak pedofil poklepie córkę po pupie" Źródło: youtube.com/gazeta.pl

Pedofilia jest tematem, który ostatnimi czasy doczekał się komentarzy ze strony bardzo wielu przedstawicieli opinii publicznej. Jednym z nich jest startutjący w wyborach do Europarlamentu Janusz Korwin-Mikke, który w bardzo ostrych słowach odniósł się do filmu Tomasza Sekielskiego. Polityk przekroczył kolejną granicę.

Pedofilia w Kościele katolickim to bez wątpienia jeden z najważniejszych tematów ostatnich dni. Politycy, przedstawiciele kleru i autorytety moralne prześcigały się wręcz w komentowaniu obrazu Tomasza Sekielskiego - "Tylko nie mów nikomu". Do dyskusji dołączył polityk partii KORWIN - Janusz Korwin-Mikke, który w ostrych słowach powiedział, co tak naprawdę sądzi o wykorzystywaniu seksualnym nieletnich.

Pedofilia broniona przez Korwina. Szokujące słowa polityka

Janusz Korwin-Mikke od zawsze był osobą bardzo znaną, jeśli chodzi o swoje kontrowersyjne poglądy. Polityk, który będzie próbował tej wiosny dostać się do europarlamentu, zszokował opinię publiczną bardzo mocnymi słowami o wykorzystywaniu seksualnych nieletnich. Polityk nie zważając na słowa, powiedział, że o wiele bardziej preferuje, żeby jego dzieci były napastowane przez ludzi chorych na to zaburzenie seksualności, niż żeby uczestniczyły w lekcjach wychowania seksualnego.

- Moskwa bierze na agentów ludzi, którzy są pedofilami? Do tej pory myślałem, że jestem agentem rosyjskim, a teraz się okazuje, że jestem pedofilem. Zdecydowanie wolę, jak pedofil poklepie mi córkę po pupie, niż jak córka pójdzie na lekcję wychowania seksualnego. Po tych lekcjach dziewczyny przestają umieć kochać - powiedział lider partii KORWIN.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Atak w kierunku Unii Europejskiej

Po mocnym ataku w kierunku dyskusji publicznej dotyczącej pedofilii polityk powiedział, co sądzi o Parlamencie Europejskim. Te słowa mogą być odebrane jako akt dużej hipokryzji ze strony przedstawiciela prawicy, patrząc na to, że sam wystawił swoje ugrupowanie do elekcji pod szyldem Konfederacji z Ruchem Narodowym, Kają Godek i Grzegorzem Braunem.

- Wycofałem się z europarlamentu, żeby wziąć trochę urlopu od tej głupoty. Teraz trzeba wrócić. Mam nadzieję, że będę na grobie Unii Europejskiej. Wszyscy mówią w kuluarach, że to ostatnia kadencja Parlamentu Europejskiego. Odkąd zdrajcy podpisali traktat lizboński, Polska utraciła niepodległość. Prawo unijne ma pierwszeństwo przed polskim, a z tego wynika, że Polska nie jest już niepodległym państwem. Teraz chcą przerobić Unię na państwo unitarne, czyli coś na kształt Związku Socjalistycznych Republik Europejskich. To robią spiskowcy – tłumaczy Korwin-Mikke

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gienek Loska nadal w śpiączce. Jego stan jest bardzo ciężki
  2. Maciej Kurzajewski w żałobie. Ojciec dziennikarza TVP nie żyje
  3. Po 9 latach prokuratura wskazała winnego katastrofy w Smoleńsku. Znamy nazwisko
  4. Strasznie przykre informacje Polsatu. Nie żyje, miał tylko 15 lat
  5. TVN: 44 polskie dzieci jechały na wakacje. Autobus spłonął
  6. Szokujący zwrot z rana. Kolejna kobieta oskarża Jarosława Bieniuka

Źródło: Do Rzeczy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News