Pedofilski skandal w polskiej polityce! TYSIĄCE zdjęć dzieci na dysku słynnego...

Pedofilski skandal w polskiej polityce! TYSIĄCE zdjęć dzieci na dysku słynnego... Źródło:

Ogromna, a zarazem okropna i obrzydliwa afera w polskiej polityce! Tysiące zdjęć pedofilskich na jego dysku. Śledczy dalej odkrywają nowe rzeczy. 

Pedofilia to jedno z najgorszych i najobrzydliwszych przestępstw. Taka afera zdarzyła się również i w polskiej polityce. Na jego dysku znalazło się tysiące zdjęć z małymi dziećmi. ZOBACZ TAKŻE: Internet zdegustowany. Prezydent chciał zażartować, ale mu nie wyszło Chodzi o Piotra T, 55-letniego specjalistę od wizerunku wielu polityków. Zatrzymano go w październiku zeszłego roku. Został oskarżony o rozpowszechnianie pedofilii. Na jego komputerze w październiku znaleziono ponad 1 tys. zdjęć i filmów pornograficznych z dziećmi. Po miesiącu liczba ta wzrosła do ponad 2 tys., a teraz są to już 3 tys.

Afera w polskiej polityce

Byłemu doradcy Leppera postawiono aż 7 zarzutów. Grozi mu za to do 12 lat więzienia. Wszystkie informacje potwierdza Marcin Saduś rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Śledztwo w tej sprawie było prowadzone od 2015 roku. Zabezpieczono jego komputer oraz telefon. To na nich znaleziono materiały. ZOBACZ TAKŻE: PiS bezlitosny! Ogromny nalot służb, szokujące znaleziska Sam oskarżony utrzymuje, że jest niewinny i ktoś musiał mu podłożyć te materiały. - Musiałbym być zboczeńcem, żeby mieć coś takiego u siebie. I kompletnym idiotą. Albo mi ktoś coś podrzucił, albo próbował podrzucić - mówił Piotr T. Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News