Ta wiadomość zelektryzowała polską scenę polityczną. Służby zatrzymały polityka, który jest oskarżony o pedofilię. Kontrowersji dodaje fakt, że mężczyzna już kiedyś był oskarżony o podobne przestępstwo. Afera wybuchła na całego. Co dalej z 75-letnim politykiem i jego karierą? Zwyrodnialec miał dobrać się do córeczki siostry swojej życiowej partnerki. 

Tego nie spodziewalibyśmy się po osobie pełniącej zawód zaufania publicznego. Oskarżenia o molestowanie seksualne dziewczynki wywołały potężny pedofilski skandal w polskiej polityce. Doniesienia o haniebnym zachowaniu polityka wstrząsnęły całym województwem.

ZOBACZ TAKŻE: Pedofilski skandal zatrząsł Watykanem. Wśród ofiar Polacy

Służby zatrzymały polityka za molestowanie 14-latki

Potężny pedofilski skandal z udziałem polityka wstrząsnął całym województwem pomorskim. Funkcjonariusze zatrzymali radnego z gminy Smołdzino, który równolegle pełnił funkcję sołtysa miejscowości Retowo.

75-letni Kazimierz G. jest oskarżony o molestowanie 14-letniej córki siostry swojej życiowej partnerki. O tych skandalicznych doniesieniach poinformowało Radio Gdańsk.

W rozmowie z dziennikarzami Arkadiusz Walach, wójt gminy Smołdzino przyznał, że te informacja o tych oskarżeniach jest jak najbardziej prawdziwa. Funkcjonariusze prowadzą już niezbędne czynności, a opinia publiczna nie dowierza. Jak mogli wybrać na tak ważne stanowisko osobę, która molestuje córkę swojej własnej życiowej partnerki?!

Kazimierz G. i jego żona zatrzymani

Mężczyzna powiedział, że Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej już na początku stycznia 2017 złożył zawiadomienie o prawdopodobnym popełnieniu przestępstwa  przez Kazimierza G. Podstawą tego zawiadomienia była notatka służbowa, jaką napisał asystent rodziny.

Przedstawiciele prokuratury nie chcą skomentować tych oskarżeń. Portal dziennikbaltycki.pl donosi, że tą sprawą policja zajmuje się już od wielu miesięcy, ale dopiero teraz wchodzi ona w decydującą fazę.

Dziennikarze portalu Radia Gdańsk poinformowali, że policja zatrzymała nie tylko radnego, ale również jego konkubinę. Kobieta została przesłuchana przez policję, a następnie wypuszczona wolno.

Mężczyzna już niegdyś był oskarżany za podobne przestępstwo, mimo to nadal przebywa na wolności. Dopiero w najbliższy poniedziałek sąd zdecyduje, czy polityk zostanie tymczasowo aresztowany.

ZOBACZ TAKŻE: Skandal! „Pedofilskie spodnie dla dzieci” podbijają europejskie sklepy

Źródło: wp.pl

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]


Oto najseksowniejsze kobiety świata! [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również