Księża przyłapani na orgii obok placu zabaw! Policja w szoku

Księża przyłapani na orgii obok placu zabaw! Policja w szoku Źródło: fot. youtube.com

Pedofilia w Kościele staje się coraz większym problemem. Z całego świata płyną kolejne doniesienia odnośnie osób oświadczających, że padły ofiarami wykorzystywania seksualnego przez duchownych. Pomimo tak napiętej sytuacji, księża wydają się uważać siebie za coraz bardziej bezkarnych.

Pedofilia w Kościele okazała się być zatoczona na szeroką skalę. W samej Polsce mówi się o co najmniej kilkuset udokumentowanych ofiarach molestowania przez księży. Oburzające jest to, że Kościół nie ułatwia schwytania pedofilów, a duchowni w większości czują się bezkarni. Dlatego też dochodzi do tak obscenicznych sytuacji jak ta, która miała miejsce w USA.

Pedofilia w Kościele wychodzi poza mury?

Policja w Miami Beach otrzymała telefon od przypadkowego przechodnia, który poinformował funkcjonariuszy, że na jednej z ulic, obok placu zabaw dla dzieci, dwóch mężczyzn uprawia w samochodzie seks oralny. Była godzina 15:20. Kiedy policjanci dotarli na miejsce zauważyli samochód, o którym była mowa. Auto było zaparkowane na przeciwko placu zabaw, a mężczyznami, którzy uprawiali seks byli dwaj księża. Na domiar złego okna w samochodzie nie były w żadnym stopniu przyciemnione, także wszyscy przechodnie, łącznie z dziećmi na placu zabaw, widzieli co dzieje się w aucie. Księża byli tak zaangażowani w akt seksualny, że nie byli nawet świadomi przyjazdu policji. - Zaobserwowaliśmy dwóch mężczyzn odbywających stosunek seksualny w samochodzie (...) Mężczyźni zorientowali się, że policja jest na miejscu dopiero wtedy, kiedy jeden z funkcjonariuszy zapukał w szybę auta - powiedział rzecznik policji Miami Beach Ernesto Rodriguez.

Skandal seksualny księży z Chicago

Sprawcami zdarzenia okazali się 39-letni Diego Berrio i 30-letni Edwin Cortez. Księża zostali zatrzymani przez policję i usłyszeli zarzuty lubieżnego zachowania. Jeden z nich jest również posądzony o obnażanie się w miejscu publicznym. Jedną z ważniejszych kwestii pojawiających się w sprawie jest pytanie, czy księża świadomie wybrali punkt do odbycia stosunku. Byłoby to równoznaczne z przesłankami pedofilskim. Samochód był przecież ustawiony przed placem zabaw, a bawiące się tam dzieci mogły bez problemu zobaczyć stosunek seksualny księży. ZOBACZ TAKŻE
  1. Skandaliczne słowa proboszcza. Nie uwierzycie, do kogo porównał ateistów
  2. Newsweek: „Dzięki Rydzykowi i PiS pedofile w Kościele są bezkarni”
  3. Jan Paweł II mówił to codziennie, bez przerwy, aż do dnia śmierci. Ujawniamy treść słów
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News