Były wiceszef Agencji Wywiadu zatrzymany
Pixabay
Oktawian Góral - 25 Maja 2020

Były wiceszef Agencji Wywiadu zatrzymany za pedofilię. Minister komentuje

Były wiceszef Agencji Wywiadu został zatrzymany. Postawiono mu zarzuty czynów o charakterze pedofilskim. Pedofilia w Polsce stała się w ostatnim tygodniu bardzo głośna za sprawą premiery dwóch filmów: braci Sekielskich oraz Sylwestra Latkowskiego. Rząd mówi o zmianach w przepisach, aby skuteczniej chronić nieletnich.

Paweł W., były wiceszef Agencji Wywiadu został w piątek zatrzymany przez służby mundurowe. Jak podaje TVP Info został mu postawione zarzut dokonywania czynów o charakterze pedofilskich. Paweł W. kierował Agencją Wywiadu do listopada 2015 roku, został on wówczas usunięty ze stanowiska w wyniku zmiany władzy w Polsce. Nadejście nowej władzy oznaczało wymiany kadry kierowniczej niemal we wszystkich państwowych organach.

doda koronawirus obostrzeniaDoda aż skacze z radości, w końcu się doczekała. Pokazała wiele mówiące zdjęcie, gratulacjeCzytaj dalej

Paweł W. po utracie stanowiska dalej pozostawał zatrudniony w Agencji Wywiadu. Jak wynika z informacji podawanych przez Radio Zielona Góra, pracował on w służbach specjalnych jeszcze przez dwa lata, jednak sporą część tego czasu przebywał na zwolnieniu lekarskim. Nie są znane powody zwolnienia.

"Pedofilia jest problemem", komentuje wiceminister

Paweł W. został zatrzymany w piątek, dziś taką informację podała państwowa stacja publicystyczna TVP Info. Były wiceszef został oskarżony o czyny pedofilskie. Temat ten stał się w ostatnim tygodniu bardzo głośny, za sprawą filmu braci Sekielskich o pedofilii wśród duchownych. W ramach polemiki, na zlecenie TVP powstał film Latkowskiego, który miał pokazać, że pedofilia dotyczy także innych zawodów. Film ten wywołał kontrowersje oraz szereg pozwów o manipulację i zniesławienie.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Michał WiśniewskiDominika Tajner wygadała wszystkie sekrety Wiśniewskiego. Po latach musiała wszystko z siebie wyrzucićCzytaj dalej

Głos w sprawie zatrzymania zabrał wiceminister sprawiedliwości, Michał Wójcik. W wywiadzie udzielonemu Polskiemu Radiu, mówił on, że kwestia pedofilii jest poważnym problemem. Zwrócił on uwagę, że dotyczy on różnych środowisk oraz że należy z nim walczyć.

Dzisiaj grzeje:
1. Od dziś wchodzi w życie nowy obowiązek. Polaków czekają uciążliwe zmiany

2. Koronawirus w polskim przedszkolu. Dzieci trafiły na kwarantannę, placówkę zamknięto

Michał Wójcicki podkreślał, że walka z pedofilią musi odbywać się na zasadzie "łączenia sił, różnych środowisk i różnych polityków". Wiceminister zaprzeczył, że obecnie rządząca koalicja nie robi nic w tej sprawie. Wiceminister w wywiadzie udzielonemu państwowej rozgłośni, mówił, że wprowadzone przepisy są rewolucyjne. Wskazał na wprowadzenie rejestru pedofilów, a także na utworzenie komisji do spraw walki z pedofilią.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy raka piersi. Ich rozpoznanie może uratować życie
  2. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  3. Gwiazdy disco polo błagają o pomoc. Wielka tragedia, dom całkowicie spłonął
  4. Dwóch nastolatków tygodniami znęcało się nad niepełnosprawnymi. Skandaliczne sceny w południowej Polsce
  5. Tarcza 4.0 pozwoli pracodawcy obciąć pracownikowi pensję. Nawet o połowę i na długi czas
  6. Czy można jeść truskawki, poziomki lub agrest prosto z krzaka? Porażająca historia Dominiki obrazuje co może się stać

PogrzebJak wygląda pogrzeb zmarłego z koronawirusem? Pan Maciej ujawnił porażający opis procedurCzytaj dalej

Źródło: Radio Zielona Góra

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News