Aż trudno uwierzyć, że żyje taki człowiek. Popełnił ponad 200 przestępstw, a pedofilia to tylko jedno z nich

Aż trudno uwierzyć, że żyje taki człowiek. Popełnił ponad 200 przestępstw, a pedofilia to tylko jedno z nich Źródło: pixabay/TryJimmy

Pedofilia to tylko jedno z wielu przestępstw jakich dopuścił się 43-latek. Mężczyzna przyznał się do kilku z nich, ale liczba zarzutów przekracza 200.

Pedofilia jest niewątpliwie jednym z najgorszych przestępstw, które jest bardzo mocno piętnowane społecznie. Już samo dopuszczenie się do niego, sprawia, że społeczeństwo chciałoby nawet i śmierci osoby odpowiedzialnej za ten czyn. Co, jeśli czyny pedofilskie były tylko jednym z wielu innych grzechów przestępcy? 43-letni Dean Anthony Sellenthin usłyszał w sądzie niezwykle długą listę zarzutów. Z początku został zatrzymany za przestępstwa seksualne, ale okazało się, że nie są one jedynymi grzechami na sumieniu mężczyzny. W trakcie postępowania wykryto ich znacznie więcej, a sam poszkodowany przyznał się tylko do części z nich.

Pedofilia na liście zarzutów, do których przyznał się 43-latek

Sellenthin posiadał mnóstwo materiałów z pornografią dziecięcą. Przyznał się do ich produkcji, oraz rozpowszechniania. To jednak nie koniec, oskarżony miał także na koncie włamanie, napaść seksualną oraz wyjątkowo nietypowe kradzieże - gdyż ukradł on kobiecą i dziecięcą bieliznę. Sąd podstawił także zarzuty za prześladowanie, oraz zastraszanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sąd w Byron Bay wpadł w osłupienie, kiedy 43-latek przyznał się do innego, szokującego przestępstwa. Jak się okazało, Dean Anthony Sellenthin ma na swoim koncie nawet wykorzystanie seksualne zwierząt. Jak sam przyznał, aż 19-krotnie uprawiała seks ze dwoma psami.  Lista zarzutów, włącznie ze znęcanie się na zwierzętami, wyniosła 221. Zatrważającej liczby przestępstw 43-latek dopuścił się w latach 2011-2017. Obecnie został umieszczony w więzieniu i wszystko wskazuje na to, że prędko z niego nie wyjdzie. Proces rozpocznie się 29 czerwca, do tej pory oskarżonego osadzono w wiezieniu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska poruszona kolejnym dramatem nie do wyobrażenia. Zmaltretowana dwumiesięczna dziewczynka, tłumaczenia ojca wprawia w osłupienie
  2. Kora znów zostanie upamiętniona w wyjątkowy sposób. Na jej grobie powstanie coś pięknego
  3. Szelągowska zamieściła niezwykłe zdjęcie w wannie. Przez jeden szczegół nie rozżarzy Was do czerwoności
  4. Mama trójki dzieci Małgorzata Socha właśnie wprowadziła w kompleksy tysiące Polek. Zjawiskowe zdjęcia
  5. Katastrofa w Boże Ciało, płonie zabytkowy kościół na zachodzie Polski. Żal patrzeć jak ogień trawi wieżę

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News