Sąd wypuścił pedofila. On znowu zaatakował

Sąd wypuścił pedofila. On znowu zaatakował

Pedofil ze Śląska znów zaatakował. Po tym, jak sąd wydał wyrok, w którym Mariusz D. miał zostać odizolowany od społeczeństwa, zdawało się, że kryzys został zażegnany. Mężczyzna jednak wyszedł na wolność i zaatakował. Jak to jest możliwe?

Pedofil ze Śląska znów zaatakował. Mariusz D. przed kilkoma laty zatrzymał się w Chorzowie i zwabił do samochodu 12-letnią dziewczynkę. Wywiózł ją do lasu i zaczął się na jej oczach masturbować. Po wszystkim kazał jej milczeć, przekazując łapówkę w wysokości 50 złotych. Okazuje się, że koszmar rodziców może powrócić - mężczyzna jest na wolności.

Pedofil ze Śląska na wolności. Rodzice drżą

Za molestowanie nieletnich usłyszał wyrok 2,5 roku pozbawienia wolności. Do momentu rozprawy miał odbywać wyrok w areszcie. jednak samo orzeczenie jest nieprawomocne, a mężczyzna w ocenie biegłych powinien się jedynie meldować na komisariacie. Finalnie, koszmar rodziców znów trwa i przyznają, że nie są w stanie wyjaśnić decyzji organów sprawiedliwości. W międzyczasie pojawiły się niepokojące informacje, które wskazały, że Mariusz D. podejmował kolejne próby molestowania nieletnich. W Tychach próbował molestować dwie dziewczynki. Miały one kolejno: 10 i 13 lat. Gdy mieszkańcy dowiedzieli o tej sytuacji nie mogli ukryć zdziwienia. Szybko się okazało, że niebezpieczny mężczyzna bezkarnie porusza się po mieście, postanowili natychmiast zareagować. W sprawę zaangażowali się także politycy, którzy przypadek ten traktują priorytetowo.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - To jest niedopuszczalna sytuacja. To nie na tym polega. Od tego jest cały wymiar sprawiedliwości, żeby chronić społeczeństwo przed takimi bandziorami. I tutaj sąd powinien bezwzględnie wytłumaczyć się przed społeczeństwem dlaczego doszło do takiej sytuacji - powiedział Michał Wójcik, wiceminister sprawiedliwości w rozmowie z dziennikarzami TVP Katowice. Po zgłoszeniu zaniepokojonych rodziców, mężczyznę zatrzymała policja w jego własnym mieszkaniu. Z pewnością informacje, jakie przekazali rodzice dzieci będą kluczowe w sprawie i dalszym postępowaniu. Dorośli ze Śląska, którzy przyglądają się sprawie, nie pozwolą, aby po raz kolejny pedofil zaatakował. Po ostatnim ze zgłoszeń tym razem grozi mu 15 lat pozbawienia wolności.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami 
  2. Agnieszka Chylińska pokazała dom. Nikt nie przypuszczał, że gwiazda może żyć w TAKIM miejscu
  3. Jackowski przewidział przyszłość Kaczyńskiego: "Leży w łóżku, wokół niego stoją posłowie"
  4. Agata Duda martwi się o córkę. Kinga zdruzgotana nagłą śmiercią przyjaciółki
  5. "Lista grzechów" Tadeusza Rydzyka opublikowana w sieci. Redemptorysta będzie wściekły
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Super Express   
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News