Sąd wypuścił pedofila. On znowu zaatakował

Sąd wypuścił pedofila. On znowu zaatakował

Pedofil ze Śląska znów zaatakował. Po tym, jak sąd wydał wyrok, w którym Mariusz D. miał zostać odizolowany od społeczeństwa, zdawało się, że kryzys został zażegnany. Mężczyzna jednak wyszedł na wolność i zaatakował. Jak to jest możliwe?

Pedofil ze Śląska znów zaatakował. Mariusz D. przed kilkoma laty zatrzymał się w Chorzowie i zwabił do samochodu 12-letnią dziewczynkę. Wywiózł ją do lasu i zaczął się na jej oczach masturbować. Po wszystkim kazał jej milczeć, przekazując łapówkę w wysokości 50 złotych. Okazuje się, że koszmar rodziców może powrócić - mężczyzna jest na wolności.

Pedofil ze Śląska na wolności. Rodzice drżą

Za molestowanie nieletnich usłyszał wyrok 2,5 roku pozbawienia wolności. Do momentu rozprawy miał odbywać wyrok w areszcie. jednak samo orzeczenie jest nieprawomocne, a mężczyzna w ocenie biegłych powinien się jedynie meldować na komisariacie. Finalnie, koszmar rodziców znów trwa i przyznają, że nie są w stanie wyjaśnić decyzji organów sprawiedliwości. W międzyczasie pojawiły się niepokojące informacje, które wskazały, że Mariusz D. podejmował kolejne próby molestowania nieletnich. W Tychach próbował molestować dwie dziewczynki. Miały one kolejno: 10 i 13 lat. Gdy mieszkańcy dowiedzieli o tej sytuacji nie mogli ukryć zdziwienia. Szybko się okazało, że niebezpieczny mężczyzna bezkarnie porusza się po mieście, postanowili natychmiast zareagować. W sprawę zaangażowali się także politycy, którzy przypadek ten traktują priorytetowo.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - To jest niedopuszczalna sytuacja. To nie na tym polega. Od tego jest cały wymiar sprawiedliwości, żeby chronić społeczeństwo przed takimi bandziorami. I tutaj sąd powinien bezwzględnie wytłumaczyć się przed społeczeństwem dlaczego doszło do takiej sytuacji - powiedział Michał Wójcik, wiceminister sprawiedliwości w rozmowie z dziennikarzami TVP Katowice. Po zgłoszeniu zaniepokojonych rodziców, mężczyznę zatrzymała policja w jego własnym mieszkaniu. Z pewnością informacje, jakie przekazali rodzice dzieci będą kluczowe w sprawie i dalszym postępowaniu. Dorośli ze Śląska, którzy przyglądają się sprawie, nie pozwolą, aby po raz kolejny pedofil zaatakował. Po ostatnim ze zgłoszeń tym razem grozi mu 15 lat pozbawienia wolności.Najlepsze newsy dnia:

  1. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami 
  2. Agnieszka Chylińska pokazała dom. Nikt nie przypuszczał, że gwiazda może żyć w TAKIM miejscu
  3. Jackowski przewidział przyszłość Kaczyńskiego: "Leży w łóżku, wokół niego stoją posłowie"
  4. Agata Duda martwi się o córkę. Kinga zdruzgotana nagłą śmiercią przyjaciółki
  5. "Lista grzechów" Tadeusza Rydzyka opublikowana w sieci. Redemptorysta będzie wściekły
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Super Express    Następny artykuł