Na portalu LiveLeak ukazało się nagranie, przedstawiające pedofila, na którego chore zachowanie zareagował ojciec napastowanych dzieci. Film stał się hitem internetu, a reakcję mężczyzny szeroko pochwalono. Zboczeniec zapamięta to do końca życia.

Do zdarzenia doszło w Oregonie na zachodzie Stanów Zjednoczonych. Pewien pedofil postanowił, że pokarze swoje narządy płciowe dzieciom i to przy ich ojcu. Do wszystkiego doszło w biały dzień na jednym z lokalnych parkingów. Ojciec napastowanych dzieci postanowił nagrać całe zajście, aby później przekazać film policji. W pewnym momencie pedofil zbliżył się na odległość tak małą, że nie pozostawił mu innego wyboru.

W obronie swoich pociech mężczyzna najpierw kopnął pedofila w krocze, a następnie wyprowadził na jego szczękę celny i niezwykle silny cios, który sprowadził go na ziemię. Wtedy na jego głowę zaczęły spadać kolejne ciosy. Kombinację zakończył kopnięciem w szczękę, gdy pedofil, klęcząc, próbował wstać. Bójkę zatrzymała dopiero prawdopodobnie żona zwycięzcy starcia.

źródło: liveleak.com

...

Zobacz również

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]