UWAGA! Obrzydliwy pedofil atakuje dziewczynki w internecie. Masturbuje się do ich zdjęć, wysyła ohydne wiadomości
Mikołaj Pilecki - 20 Grudnia 2018

UWAGA! Obrzydliwy pedofil atakuje dziewczynki w internecie. Masturbuje się do ich zdjęć, wysyła ohydne wiadomości

Pedofil, który sam niedawno wszedł w dorosłość, nęka młode użytkowniczki Facebooka, nagminnie wysyłając im obrzydliwe wiadomości i informując o swoich dewiacjach. O sprawie poinformował Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Jak podają aktywiści, przestępcą zajęła się już policja.

Pedofil imieniem Damian od dłuższego czasu nagabuje młodą dziewczynę, która o swoich doświadczeniach postanowiła poinformować OMZRiK. Dla lepszego efektu sprawę nagłośniono na Facebooku, gdzie zamieszczono nawet fotografie obrzydliwego stalkera. Młody mężczyzna, pisząc do swojej ofiary, wyzywa ją i poniża. Na przemian składa komplementy i bezpardonowo atakuje. Wiele z jego wiadomości zawiera także opis tego, jak by się z nią "zabawił", czym zastrasza dziewczynę. Poczucia osaczenia dodaje fakt, że pedofil pochwalił się tym, iż masturbuje się do zdjęć, które jego ofiara zamieszcza na Facebooku. Zboczeniec nie przestaje nękać dziewczyny nawet w sytuacji, kiedy ta nie odpisuje na jego napastliwe wiadomości. - Strach zabiera mi oddech, gdy czuję, że ktoś idzie za mną ulicą. Wyrzuciłam wszystkie swoje buty na obcasie, chodzę tylko na płaskim, żeby szybciej uciekać - pisze do OMZRiK zastraszana dziewczyna imieniem Ewa.

Pedofil pochwalił się stosunkami z nieletnimi

Aż trudno uwierzyć jak bezmyślny w swoim pedofilskim zacietrzewieniu jest rzeczony Damian. Mężczyzna, który utrzymuje, że jest zawodowym graczem komputerowymi i częstym bywalcem branżowych imprez, by podnieść swoje "kwalifikacje" w rozmowie z napastowaną, potwierdził, że w przeszłości uprawiał seks z dziewczętami w wieku 14 lat i młodszymi. Po chwili zreflektował się, że jest to nielegalne, ale był to raczej głos dumy niżeli żalu i strachu przez prawnymi konsekwencjami niepohamowanego popędu. Częstotliwość nękania zatrważa, ponieważ pedofil wypisuje do Ewy od samego rana, sprawdzając np. czy rozpoczęła już swój dzień, czy jeszcze śpi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
Miejmy nadzieję, że po zgłoszeniu sprawy policji, mundurowi na poważnie wezmą zagrożenie wynikające z przebywania na wolności podobnych Damianowi osób.

Nękanie w internecie jest powszechną praktyką

Sprawcy nękania i stalkingu, do których dochodzi codziennie i których ofiarami pada tysiące osób, mają poczucie bezkarności i anonimowości wynikającej z działalności w sieci. Co ciekawe myśl o tym, że nic im nie grozi z racji tego, że groźby i zastraszanie uprawiają w internecie, trwa przy nich nawet wtedy, gdy posiadają publiczne i doskonale udokumentowane profile w mediach społecznościowych. W przypadku ofiar jest niestety odwrotnie. Stalkowane kobiety i mężczyźni odnoszą wrażenie osaczenia i nieuniknionego gwałtu lub napaści właśnie z racji tego, że ich fotografie są powszechnie dostępne w internecie.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyPikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyPikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyPikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyPikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyPikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyPikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyPikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyPikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyZOBACZ TAKŻE:
  1. Ksiądz OBRZYDLIWIE poniżył Michała Szpaka! Brutalne i ohydne upokorzenie przed całą Polską
  2. Papież Franciszek podjął drastyczne decyzje. Katolikom odebrało mowę
  3. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
PapieżFranciszek powalił tym wszystkich na kolana! Najpiękniejsze gesty papieżaCzytaj dalej
źródło: Facebook/Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News