O tym mówi cały świat! Pearl Jam zaatakował PiS ze sceny, NIESAMOWITE

O tym mówi cały świat! Pearl Jam zaatakował PiS ze sceny, NIESAMOWITE Źródło: fot. wikipedia

Zespół Pearl Jam znany jest na całym świecie. Należy do tzw. "Wielkiej Czwórki z Seattle" (zaraz obok Nirwany, Alice in Chains oraz Soundgarden), a na ostatnich koncertach w Europie osiągnął niesamowicie wysokie wyniki sprzedaży biletów. Zespół swoją popularność wykorzystuje, by działać społecznie. Tym razem zainteresowali się sprawami Polski, czym z pewnością wkurzyli PiS!

Pearl Jam w niedzielę dawał koncert w Pradze. Występ był niesamowity - nie tylko pod względem granej muzyki i ilości fanów na widowni. Eddie Vedder, wokalista grupy, postanowił wykorzystać ogromną widownię aby działać na rzecz kobiet w Polsce.

Wokalista Pearl Jam zaatakował PiS!

Projekt Kai Godek, polskiej aktywistki, znów został wprowadzony do Sejmu. "Powstrzymaj aborcję" ma znieść możliwość przerwania ciąż, nawet w przypadku nieodwracalnych wad płodu i zagrożenia życia matki. Oznacza to odebranie polskim kobietom ostatnich szans na decydowanie o swojej ciąży i jej ewentualnym przerwaniu. Projekt w Sejmie omawiano w poniedziałek. W tym samym czasie w całym kraju odbyły się różnego rodzaju protesty przeciwko wprowadzeniu całkowitego zakazu aborcji. O protestach usłyszał wokalista zespołu Pearl Jam, Eddie Vedder. Pod koniec koncertu w Pradze wyszedł na scenę z plakatem promującym całą akcję. - Marsz dla wyboru! - głosił napis na plakacie. Cały świat w jednej chwili usłyszał o sytuacji kobiet w Polsce. W zagranicznych mediach po raz kolejny zawrzało. Vedder wielokrotnie podkreślał, że jest działaczem ruchu "pro-choice", a więc chciałby, aby kobiety mogły w pełni decydować o swoim ciele. Dziś koncert zespołu Pearl Jam odbywa się w Krakowie. Możliwe, że temat znów aborcji znów zostanie przez niego poruszony. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. DZIEJE SIĘ! Słowa Wassermann sprawiają, że włos jeży się na głowie
  2. PiS się z tego nie podniesie! Ujawniono miażdżący raport
  3. Zniszczyli jej życie. Gwiazda TVP ujawnia makabryczne wydarzenia ze szpitala
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News