Edyta Pazura uległa nieszczęśliwemu wypadkowi. Blogerka i żona Cezarego Pazury, doznała kontuzji, która mogła wpłynąć na prowadzoną przez nią działalność. Co takiego spotkało celebrytkę? Fani są zmartwieni jej obecnym stanem.

Edyta Pazura, żona aktora Cezarego Pazury uległa nieszczęśliwemu wypadkowi. Blogerka, poruszająca tematy związane z macierzyństwem złamała palec, co znacznie utrudnia jej prowadzenie działalności. O urazie gwiazda poinformowała za pomocą swojego konta na Instagramie.

Edyta Pazura nosi ortezę

Celebrytka zdecydowała się poinformować o swoim urazie fanów. Kobieta zamieściła post, w którym wyjaśnia, dlaczego na jej blogu ostatnio nie ma aktywności. Dodała również, że złamany palec uniemożliwia jej pisanie.

Celebrytka poinformowała zmartwionych fanów, że urazu nabawiła się kilka dni temu. Zdecydowała jednak, że na galę TVN, na której była ostatnio fotografowana, nie założy ortezy. Edyta wyjaśniła, że nie chciała, by ludzie posądzali ją o „brandzlowanie się na ściance”. Fani zastanawiają się w komentarzach, jak wytłumaczy zignorowanie zaleceń swojemu lekarzowi, przy najbliższej kontroli.

Blog celebrytki zyskuje na popularności

Edyta Pazura prowadzi blog poświęcony macierzyństwu. Na stronie kobiety można znaleźć przepisy kulinarne, rady specjalistów, inspiracje dotyczące dekoracji wnętrz oraz niezwykle popularną zakładkę „wujek Czarek czyta”. Można tam posłuchać jej męża, Cezarego czytającego znane bajki, takie jak „Kot w butach”.

Celebrytka szczyci się tym, że blog jest niezwykle pozytywnym miejscem dla matek, które mogą w nim znaleźć wiele użytecznych rad. Gwiazda często dzieli się również swoimi doświadczeniami, które aktualnie czyta około 115 tysięcy ludzi.

Co o urazie sądzą internauci? Wielu z nich podkreśla, że zdrowie jest najważniejsze, pisząc, że to żaden wstyd udać się na bal w ortezie. Inni dodają, że łączą się z celebrytką w bólu, gdyż wiedzą jak bardzo boli podobny uraz. Część z nich zastanawia się, jak gwiazda złamała palec. Pani Pazura nie zdecydowała się jednak tego skomentować.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziennikarz upokorzył Meghan Markle! Okropne zarzuty
  2. Michał Żebrowski grał w Ogniem i Mieczem. Ale mało kto zna historię…
  3. Nazywali ją „żulem”. Dzisiaj jest gwiazdą Projekt Lady i Top Model

15 znanych par, które przetrwały próbę czasu [ZDJĘCIA]


Jak dziś wygląda Maryna z "Janosika"? Aktorzy jednej roli po latach [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOpudelek.pl

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.