Pazura ujawnia intymne szczegóły swojego małżeństwa! Ta opowieść to prawdziwy horror

Pazura ujawnia intymne szczegóły swojego małżeństwa! Ta opowieść to prawdziwy horror

Cezary Pazura miał trudną przeszłość. Znany aktor, choć znany z ról komicznych i zabawnych, wcale nie miał do śmiechu w czasach pierwszego małżeństwa. O jego problemach z żoną było powszechnie wiadomo, ale nigdy nie mówił o nich z takimi szczegółami.

Pazura wydał właśnie książkę, w której opisuje swoje życie. Autobiografia Pazury "Byłbym zapomniał..." pełna jest bardzo intymnych i szokujących faktów z jego życia. Te dotyczą jednak także jego byłej żony, Żanety. Aktor nie miał oporów, by wyjawiać jej sekrety na stronach książki, w którym swoją historię opisuje w trzeciej osobie.  - Gdy wyrzucał śmieci, zauważył, że za koszem stała jakaś butelka. Alkoholu ciut na dnie. "Co to za butelka? - zapytał. "A, chyba wyrzucałam do kosza i nie wycelowałam". Wczoraj, gdy wziął łyczek soku pomarańczowego żony, okazało się, że to wódka. "Jezu, tu jest alkohol". "O matko, musiałam się pomylić". Zaczął świadome poszukiwania. Domowe śledztwo. Wszędzie znajdował pokitraną wódkę - wspomina Pazura w książce.

8 lat z nie tą kobietą

Pazura na stronach przypomina też sytuację, kiedy jego żona przyjechała na plan filmowy "Psów". Po pijaku prowadziła jego forda tempo, a gdy z niego wysiadła, zbeształa męża i dała mu w twarz. Po całej sytuacji Pazura odbył szczerą rozmowę z Bogusławem Lindą. Kultowy aktor poradził mu, by zaczął życie na nowo. - Jedzie jego samochód, złoty ford tempo. Zygzakiem. W końcu się zatrzymuje i wysiada z niego pijana Ż. Krzyczy: "Po co aferę robisz, wołasz sąsiadów, bydlaku jeden, prostaku". Daje mu w twarz przy całej ekipie, wsiada do forda i odjeżdża. Znów zygzakiem. On wraca do jelcza: "Co ja mam robić?". "Musisz zacząć nowe życie" - mówi spokojnie Franz Maurer - pisze Pazura. Pazura poznał swoją żonę, Żanetę w 1986 roku. 3 lata później wzięli ślub. Potem zaczął się alkoholowy horror. Aktor nie mógł wytrzymać z pijącą żoną, ale to ona zakończyła wszystko. Pewnego dnia w 1994 roku po prostu wyszła z domu i już nie wróciła. źródło: plotek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News