Wiek nie gra roli, kiedy mamy do czynienia z prawdziwą miłością. Znany aktor i legenda polskiego filmu dowodzi tego w najlepszym stylu. Cezary Pazura pochwalił się młodszą o ćwierć wieku żoną. Internet gratuluje gwiazdorowi. 

Cezary Pazura znany jest z najbardziej kasowych produkcji przełomu wieków XX i XXI. Aktor użyczył talentu do serii kultowych filmów takich jak „Killer” i „Kille-rów dwó-ch”, „Kroll”, „Psy” i „Psy 2. Ostatnia krew”, ale także „Nic śmiesznego” lub „Kariera Nikosia Dyzmy”. Pazura wychował całe pokolenia fanów kinematografii i na zawsze zapisze się w historii polskiej szkoły filmowej.

ZOBACZ TAKŻE: Pazura ujawnia intymne szczegóły swojego małżeństwa! Ta opowieść to prawdziwy horror

Urodzony w Tomaszowie Mazowieckim artysta prowadził także występy kabaretowe i serialowe – w nich zwykle role komediowe. Swoją urodą i wybuchowością przed kamerą powodował wzdychanie kobiet w całym kraju. Cezary Pazura znajduje się obecnie w trzecim związku małżeńskim. Jego żona, Edyta jest o niego aż 25 lat młodsza.

Pazura pochwalił się młodszą o ćwierć wieku żoną

Edyta Pazura wyszła za mąż za Cezarego w 2009 roku, dwa lata po zakończeniu drugiego małżeństwa aktora. Ze swoją miłością ma dwójkę dzieci – ośmioletnią Amelię i pięcioletniego Antoniego Józefa. Chodzą także plotki, że para szykuje się do powitania trzeciego dziecka.

ZOBACZ TAKŻE: Żona gwiazdy The Rolling Stones bezlitośnie uderza w PiS

Pani Pazura jest piękną kobietą, co wzbudza zazdrość wielu osób. Niektórzy o wieku i urodzie żony Cezarego dowiedzieli się dopiero niedawno, a stało się przy okazji właśnie informacji o jej prawdopodobnej trzeciej ciąży. Trzeba przyznać, że internauci są zachwyceni nie bez powodu.

fot. Instagram/czarekpazura
fot. Instagram/czarekpazura
fot. Instagram/ed_pazura

źródło: wp.pl

Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich

Największe seksskandale show-biznesu

...

Zobacz również

Zobacz również