Pazura pochwalił się młodszą o ćwierć wieku żoną! Internauci zachwyceni

Pazura pochwalił się młodszą o ćwierć wieku żoną! Internauci zachwyceni

Wiek nie gra roli, kiedy mamy do czynienia z prawdziwą miłością. Znany aktor i legenda polskiego filmu dowodzi tego w najlepszym stylu. Cezary Pazura pochwalił się młodszą o ćwierć wieku żoną. Internet gratuluje gwiazdorowi. 

Cezary Pazura znany jest z najbardziej kasowych produkcji przełomu wieków XX i XXI. Aktor użyczył talentu do serii kultowych filmów takich jak "Killer" i "Kille-rów dwó-ch", "Kroll", "Psy" i "Psy 2. Ostatnia krew", ale także "Nic śmiesznego" lub "Kariera Nikosia Dyzmy". Pazura wychował całe pokolenia fanów kinematografii i na zawsze zapisze się w historii polskiej szkoły filmowej. ZOBACZ TAKŻE: Pazura ujawnia intymne szczegóły swojego małżeństwa! Ta opowieść to prawdziwy horror Urodzony w Tomaszowie Mazowieckim artysta prowadził także występy kabaretowe i serialowe - w nich zwykle role komediowe. Swoją urodą i wybuchowością przed kamerą powodował wzdychanie kobiet w całym kraju. Cezary Pazura znajduje się obecnie w trzecim związku małżeńskim. Jego żona, Edyta jest o niego aż 25 lat młodsza.

Pazura pochwalił się młodszą o ćwierć wieku żoną

Edyta Pazura wyszła za mąż za Cezarego w 2009 roku, dwa lata po zakończeniu drugiego małżeństwa aktora. Ze swoją miłością ma dwójkę dzieci - ośmioletnią Amelię i pięcioletniego Antoniego Józefa. Chodzą także plotki, że para szykuje się do powitania trzeciego dziecka. ZOBACZ TAKŻE: Żona gwiazdy The Rolling Stones bezlitośnie uderza w PiS Pani Pazura jest piękną kobietą, co wzbudza zazdrość wielu osób. Niektórzy o wieku i urodzie żony Cezarego dowiedzieli się dopiero niedawno, a stało się przy okazji właśnie informacji o jej prawdopodobnej trzeciej ciąży. Trzeba przyznać, że internauci są zachwyceni nie bez powodu. fot. Instagram/czarekpazura fot. Instagram/czarekpazura fot. Instagram/ed_pazura źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News