Wyznanie żony Cezarego Pazury wstrząsnęło Polakami. Co za koszmar!

Wyznanie żony Cezarego Pazury wstrząsnęło Polakami. Co za koszmar! Źródło: Fot. YouTube/Maybe Baby

Edyta Pazura zdecydowała się w bardzo szczery sposób opisać na swym blogu trudne chwile, które przeżyła jakiś czas temu. Żona znanego aktora zdobyła się prawdopodobnie na odważne wyznanie w powodu głośnej, medialnej dyskusji na temat mowy nienawiści. Fani są wstrząśnięci dramatem Pazury oraz jej rodziny.

Edyta Pazura dość często dzieli się z obserwatorami na portalach społecznościowych szczegółami swego prywatnego życia. Celebrytka zazwyczaj wydaje się jednak niezwykle szczęśliwa i spełniona, dlatego też trudno się było domyślić, jaki dramat przeżywała w rzeczywistości kilka miesięcy temu.

Edyta Pazura podzieliła się z fanami swoim dramatem

Żona Cezarego Pazury opisała na swym blogu trudne chwile tuż po ogłoszeniu przez męża, że chce zaangażować się w akcję "Różaniec do granic". Na jej rodzinę spadła wtedy gigantyczna krytyka, także ze strony znanych w Polsce osobistości, którą ona sama bardzo boleśnie przeżyła. - Chwilę później zaczyna się dla mojej rodziny prawdziwy horror... Jesteśmy wyzywani na każdym portalu społecznościowym. Wyśmiewa nas Saramonowicz, Korwin-Piotrowska czy Jerzy Stuhr. Każdy ich wpis wywołuje lawinę kolejnego hejtu. Ich profile społecznościowe zalewa upadlająca mieszanka wyzwisk w naszą stronę, a my zaczynamy dostawać na skrzynki mailowe groźby ataku czy śmierci... - opisała gwiazda, przechodząc po chwili do najbardziej dramatycznej części wpisu. - Nie śpię przez trzy noce, nie mogę jeść i nie jestem w stanie opiekować się własnymi dziećmi. W tydzień chudnę 5 kg, a moje oczy są tak przekrwione, że ledwo widzę co się dzieje dookoła mnie. Tracę kontakt z rzeczywistością, boję się i obmyślam plan, co w pierwszej kolejności będziemy musieli sprzedać, aby móc się utrzymać… (...) Wtedy ten publiczny lincz był największym koszmarem mojego życia. (...) Chwytano się wszystkiego, aby skutecznie akcję ośmieszyć - dodała wyraźnie rozemocjonowana Pazura, czym wstrząsnęła licznymi fanami.

Pazura gorzko w polskim show-biznesie

Ostatecznie żona znanego aktora zdecydowała się także skomentować pomysły wielu gwiazd na przeciwdziałanie mowie nienawiści. Jak przyznała, sprawa jest dużo bardziej złożona i skomplikowana, niż mogłoby się wydawać. - Można również robić akcje pod tytułem "hejt-stop". Jednak umieszczając w nich panie z plotkarskich programów, jako ambasadorki-orędowniczki dobra w sieci, to jednak lekkie nadużycie. To tak jakbyś oczekiwał miłości od świata, którego nienawidzisz - stwierdziła finalnie w bezpośredni sposób Edyta Pazura.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Najsłynniejsza prezenterka TVN ujawniła wszystko o Szelągowskiej. Nie zawahała się
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  3. Kontrowersyjna Jessica z Rolnika podda się operacji. Nie uwierzycie, jakiej
  4. Ile zarabia Grażyna Torbicka? Zarobki dziennikarki przyprawią was o ZAWRÓT GŁOWY!
  5. Julia Wieniawa jako „pani do towarzystwa”! Fani są w szoku: „Niżej już upaść nie mogła”
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News