Trendy manicure na 2019 rok. Jakie paznokcie są modne w tym roku?

Trendy manicure na 2019 rok. Jakie paznokcie są modne w tym roku? Źródło: fot. pixabay.com/Bru-nO

Paznokcie hybrydowe zyskują coraz większą popularność wśród pań. Jednak co będzie trendy w tym sezonie? Z pomocą przychodzi Natalia Siwiec.

Paznokcie hybrydowe dla wielu kobiet stanowią pewnego rodzaju wizytówkę, która ma wskazywać, że panie dbają o siebie w najmniejszym nawet szczególe i nie zapominają nawet o własnych dłoniach. Szczególną popularność w ostatnim czasie zyskały trwałe lakiery, dzięki którym na naszych paznokciach jawić się mogą niezwykle jaskrawe barwy, jak i wymyślne zdobienia, których ograniczeniem jest praktycznie tylko nasza wyobraźnia. Jednak co będzie na topie w nadchodzącym sezonie letnim?

Trendy paznokcie na sezon letni

Każda kobieta lubi o siebie zadbać i wyglądać ładnie. Wiąże się to również z odpowiedni zadbaniem o paznokcie. Natalia Siwiec jest ambasadorką marki Indigo i współpracuje z tą firmą już od kilku kolekcji. W jednym z wywiadów znana celebrytka opowiedziała, jakie trendy będą według niej panować w nadchodzącym sezonie letnim.

Siwiec nie ukrywa, że tak długa współpraca z marką Indygo była dla niej sporym zaskoczeniem. Jednocześnie uważa, że w tym roku podobnie jak i w poprzednim królować będą przede wszystkim wyraziste kolory. Jednak nie będą one tak jasne, jak w poprzednim roku. Zapytana o tegoroczne trendy odpowiedziała.

 - Hmm… Po zeszłorocznym szaleństwie i triumfie kolekcji We Are The Colors, tegoroczne trendy pozwalają nieco „odsapnąć”. Modne nadal będą żywiołowe kolory, ale utrzymane w ryzach. Nie pastele, ale takie lekko stonowane kolory. Zresztą musicie zobaczyć kolekcję Santorini i wszystko stanie się jasne! - mówiła Natalia Siwiec w wywiadzie dla portalu Zeberka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Natalia sama bardzo często używa lakierów hybrydowych i jest nimi absolutnie zachwycona. Jak sama przyznaje, jest z tym jednak pewien problem, z którym nie może sobie poradzić. Mianowicie polega on na tym, że w momencie, kiedy na jej paznokciach pojawia się nowy kolor lub wzór, to natychmiast myśli już o kolejnym, zamiast cieszyć się z kolejnej zmiany w swoim wizerunku.

 - Widzę jeden dramatyczny problem. W momencie, kiedy mam na paznokciach określony kolor, stylizację to… Oczywiście jestem bardzo podekscytowana, ale już główkuje nad kolejnymi! To zna chyba każda fanka manicure hybrydowego: z jednej strony cieszysz się nowymi pazurami, a z drugiej rozpaczasz, że nie możesz mieć wszystkich tych kolorów na raz! - dodaje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Barbara Kurdej-Szatan na okładce z mamą i córką. Wyjątkowe zdjęcie
  4. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  5. Nowe fakty w sprawie Komendy. Prokurator wrobił niewinnego człowieka?!
  6. Partner Przybylskiej oskarżony o gwałt i odurzenie w areszcie. Jego pełnomocnik wydał właśnie oficjalne oświadczenie

 

źródło: Zeberka

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News