Paznokcie hybrydowe zagrożenia
youtube.com/Red Lipstick Monster
Mariusz Wiącek - 25 Kwietnia 2019

Robisz sobie paznokcie hybrydowe? Uważaj, to może się skończyć źle

Paznokcie hybrydowe są niezwykle popularne w dzisiejszych czasach, a wiele kobiet nie wyobraża sobie już używania zwykłego lakieru. Jednak "hybrydy" mogą także negatywnie odbić się na zdrowiu.

Paznokcie hybrydowe cieszą się ogromną popularnością, a odkąd zostały spopularyzowane wiele kobiet nie wyobraża sobie wręcz wyjścia z domu bez "hybrydy" Ich trwałość i wygoda, w połączeniu z perspektywą lakieru który nie blaknie i którego nie trzeba poprawiać jest niezwykle kusząca dla pań. Wiele z nich w celu wykonania takich paznokci udaje się do kosmetyczki, jednak zrobienie ich w domu samodzielnie jest niezwykle proste.

Jednakże nie da się uniknąć pewnych wad. Otóż paznokcie hybrydowe, wykonywane zbyt często mogą w sposób trwały i poważny przyczynić się do obniżenia poziomu naszego zdrowia. Pomimo wszystkich zalet, w dalszym ciągu lakier jest ciałem obcym, którego kontakt ze skórą jest bardzo szkodliwy, a wykonywanie zbyt często "hybryd" może trwale zaważyć o stanie paznokci.

tataGwiazdor Polsatu po raz 4 został tatą. Z 4 kobietą. Jedno z dzieci ma niespotykane imięCzytaj dalej

Paznokcie hybrydowe: zagrożenia

Tak popularna forma stylizacji jak paznokcie hybrydowe, w porównaniu że stosunkowo niską ceną sprawia, że wiele kobiet praktycznie nieustannie chodzi z pomalowanymi w ten sposób paznokciami. W takim wypadku słusznym wydaje się zastanowienie się, w jaki sposób na zdrowie może wpłynąć kontakt praktycznie 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu z taką substancją.

Kosmetyczki, wykonujące swoim klientkom tego rodzaju stylizację wiele razy dziennie są zgodne co do tego, że jeśli "hybrydy" zostaną wykonane w sposób niewłaściwy lub niedokładny, płytka paznokcia może zostać w bardzo dużym stopniu uszkodzona. Dlatego właśnie należy przyłożyć dużą uwagę do pierwszych faz nakładania kolejnych warstw, gdyż właśnie w ten sposób płytka jest odpowiednio zabezpieczana.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

agnieszka chylińskaNajwiększe dramaty Agnieszki Chylińskiej. Szokujące fakty, o siódmym wiedzą tylko najbliżsiCzytaj dalej

Jednakże nawet najdokładniej sporządzana stylizacja zawsze przyczynia się do osłabienia płytki paznokcia. Warto, a nawet trzeba co pewien czas zrobić sobie przerwę od lakieru hybrydowego i rozpocząć kurację odżywiającą paznokcie. Zwykle już po kilku kolejnych zmianach lakieru są one bardzo osłabione, co może sprzyjać ich pękaniu, nieestetycznemu wyglądowi, a nawet innym chorobom paznokcia. Specjaliści przestrzegają, żeby nie próbować za wszelką cenę poprawiać swojego wyglądu kosztem zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Anna Mucha chce oblewać ludzi FEKALIAMI z samochodu! Czy aktorka całkowicie zwariowała, a może ma ważny powód?!
  2. Agata Duda ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  3. Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach
  4. Media dotarły do szczegółów upojnej nocy partnera śp. Przybylskiej z kochanką. Sceny, jak z "50 twarzy Greya"
  5. Właśnie ujawniono, jak wygląda syn Kaczyńskiej. Internautom aż opadły szczęki
  6. Fatalne wieści dla Danuty Holeckiej. Szefowa Wiadomości sromotnie przegrała z gwiazdami TVN

harry potterFani Harrego Pottera będą zdumieni! Oto jak zmienili się aktorzy po latachCzytaj dalej

źródło: Ktomalek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News