Jak naprawić złamany paznokieć hybrydą? Fantastyczny efekt

Jak naprawić złamany paznokieć hybrydą? Fantastyczny efekt Źródło: YouTube

Paznokcie hybrydowe cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet. Wiele z nich nie wyobraża sobie dnia bez tego rodzaju stylizacji. Jak się jednak okazuje, nie tylko wygląd i trwałość są ich zaletami. Można za ich pomocą na przykład naprawić złamaną płytkę naturalnego paznokcia.

Paznokcie hybrydowe okazały się wielkim przełomem wśród środków kosmetycznych. Wiele kobiet nie wyobraża sobie używania zwykłego, tradycyjnego lakieru po tym, jak raz zrobiły sobie hybrydy. Trwałość paznokci hybrydowych, lakier, który się nie kruszy, nie odpada i nie matowieje to dla niektórych spełnienie marzeń.

Jednak ten wynalazek może służyć także do innych celów niż estetyczne. Stylizacja bardzo szybko znalazła wiele kolejnych zastosowań.

Jak naprawić złamany paznokieć? Paznokcie hybrydowe to jedna z opcji

Wiele kobiet noszących dłuższe paznokcie ma problemy z utrzymaniem ich stanu. Zdarza się, że przy wykonywaniu codziennych czynności paznokcie ulegają naruszeniu. W takim przypadku najbardziej oczywistą metodą poradzenia sobie z problemem jest ich skrócenie. Jednak oznacza to rozpoczęcie procesu ich hodowania niemal od początku.

W takim wypadku można jednak zastosować metodę z nałożeniem lakieru do "hybryd". Posiadając zestaw do hybrydy należy za pomocą zawartych w nim elementów zabezpieczyć złamany paznokieć w jego pierwotnym stanie. Schemat postępowania jest taki sam, jak przy standardowym nakładaniu hybrydy, jednak należy pamiętać, by ułamaną część płytki dopasować do jej pierwotnego kształtu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Należy także pamiętać o odpowiedniej grubości nałożonego lakieru i o utwardzeniu płytki tuż przed nałożeniem bazy.

Innych sposobów ratowania ułamania paznokcia jest mnóstwo. W celu uniknięcia skrócenia można skorzystać na przykład z metody zwanej fiberglass. Jest to dość kosztowna metoda, przeprowadzana w salonach kosmetycznych, polegająca na nałożeniu na paznokieć odrobiny jedwabiu, a następnie warstwy szklistej substancji, która szybko utwardza płytkę. Można także użyć specjalnego plastra, przeznaczonego do pękniętych lub złamanych paznokci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda może być dumna! Prezydent upiecze wielkanocne baby „Umówiłem się z żoną, ze coś zrobię
  2. Zbigniew Wodecki miał romans z piękną aktorką? Podobno ukrywał to przed całym światem
  3. Wiemy, jaką fortunę zgarnie dziecko Meghan Markle. To naprawdę zatrważająca suma
  4. Biedronka znów przygotowała petardę dla dzieci. Klienci będą się o to zabijać!
  5. Żona Waldusia z "Kiepskich" w rozpaczy. Twierdzi, że aktor chce ją zniszczyć, oprócz tego żąda od niej alimentów
  6. Lekarze twierdzili, że nie ma dla niego wolnego łóżka w szpitalu. Nie żyje Marcin

źródło: Chillizet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News