Kobieta ma najdłuższe paznokcie w kraju. Zdjęcie przyprawia o mdłości

Kobieta ma najdłuższe paznokcie w kraju. Zdjęcie przyprawia o mdłości Źródło: Screenshot z Instagram / Shilenkova Elena

Paznokcie hybrydowe są obecnie w Polsce bardzo modne. Nic dziwnego - coraz więcej gwiazd i celebrytów pokazuje swoje paznokcie, które to poddają popularnemu zbiegowi chwaląc się później uzyskanymi piorunującymi efektami. Posiadaczka najdłuższych paznokci nie musi poddawać się jednak "hybrydzie". I bez tego wywołuje w sieci poruszenie. "To obrzydliwe" - komentują jej zdjęcia internauci.

Paznokcie hybrydowe są obecnie bardzo popularnym zabiegiem. Wiele kobiet poddaje się tego typu modyfikacji, aby chwalić się później uzyskanymi efektami na mediach społecznościowych.

Tak postępuje także pewna kobieta, która oficjalnie ma najdłuższe paznokcie. Niestety są one zbyt dużych rozmiarów, aby mogła poddać je "hybrydzie". Nie jest to jednak niezbędne. Ich widok i tak powoduje niezły szok.

Paznokcie hybrydowe to przy tym nic nadzwyczajnego

Pewna kobieta z Rosji, Shilenkova Elena, ma dosyć nietypowe upodobanie. Uwielbia ona zapuszczać swoje paznokcie, które obecnie mają naprawdę niesamowity rozmiar. Ponoć zapuszcza je już od czterech lat, co wcale nie wydaje się nieprawdopodobne - wystarczy spojrzeć na ich długość.

Internauci są w tej sytuacji zgodni - to naprawdę wyjątkowo przerażające. Choć Rosjanka jest przekonana, że paznokcie dodają jej uroku, to jednak użytkownicy jej Instagrama są zupełnie innego zdania. Choć akceptują jej dziwny nałóg i dosyć nietypowy gust, to jednak bardzo często proszą ją, aby obcięła swoje paznokcie.

Niektórzy uważają, że tak długie paznokcie są obrzydliwe. Szczególnie duża ilość hejtu wylała się na kobietę pod zdjęciami, gdzie... oblizuje ona swoje "dzieci" (bo tak je nazywa). To paskudne, a w dodatku wyjątkowo niehigieniczne. Fani nie rozumieją jej fanaberii.

 - Naprawdę, powinnaś się wstydzić. To obrzydliwe, a Ty jesteś dorosłą kobietą - czytamy komentarz internautki.

Rosjanka jednak śmieje się z tego typu komentarzy. Są one jej zupełnie obojętne. Dalej zapuszcza swoje paznokcie, które z każdym dniem są coraz dłuższe.

Kobieta nie ukrywa, że posiadanie tak długich paznokci powoduje czasami problemy w codziennym funkcjonowaniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

  - Nie ma się co oszukiwać. Ciężko jest trzymać widelec i nóż, ubierać się, a wyjątkowo trudne jest wyciąganie kart kredytowych. Oczywiście robię to – trochę dłużej mi na tym schodzi niż prawdopodobnie Wam, ale wszystko zależy od cierpliwości - wyznaje pytana.

Paznokcie jednak są dla niej bardzo ważne. Dzięki nim kobieta czuje się na co dzień o wiele lepiej. Przypominają jej one o dobrych cechach charakteru, które ma.

 - Czasami, kiedy życie jest ciężkie i czuję się źle, patrzę na moje piękne paznokcie i zdaję sobie sprawę, że pokazują, że jestem cierpliwą osobą, a to sprawia, że jest to warte wszystkich kłopotów - opowiada Shilenkova Elena.

Fot. Instagram/Shilenkova Elena

ZOBACZ TAKŻE:

  1. MASAKRA! Koniec świata nastapi już w grudniu 2019! Nawet Jackowski tego nie przewidział!
  2. Omenaa Mensah dokonała czegoś NIEMOŻLIWEGO! Żadnej Polce się to nie udało!
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

Źródło: Popularne.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News