Doskonale, tak wystylizowane paznokcie przebijają nawet hybrydę! Są super dla słabych pazurków

Doskonale, tak wystylizowane paznokcie przebijają nawet hybrydę! Są super dla słabych pazurków Źródło: Pixabay.com/nuno_lopes

Paznokcie hybrydowe już od długiego czasu są najpopularniejszą metodą ozdabiania paznokci. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo wyprze ją inna metoda. Kobiety, które mają osłabioną płytkę paznokci są nią zachwycone.

Paznokcie hybrydowe to bardzo efektowny sposób ozdabiania dłoni, w którym zakochały się prawie wszystkie Polki. Ten sposób robienia manicure'u ma wiele zalet, jednak nie jest dobry dla wszystkich, a możliwości stylizacji są na nich ograniczone. Warto zapoznać się z trendem, który ma jeszcze więcej zalet i już niedługo może wyprzeć hybrydę.

Paznokcie hybrydowe mają jedną ważną wadę. Mogą przez to stracić popularność

Manicure hybrydowy charakteryzuje się lepszą trwałością niż tradycyjne malowanie paznokci, nie jest też drogą metodą dbania o dłonie. Wielość kolorów i wzorów dostępnych w salonach również robi wrażenie. Jednak aby mieć zrobione paznokcie hybrydowe, trzeba spełnić kilka warunków. Płytka paznokcia musi być naturalnie gładka i twarda, a sam paznokieć musi mieć pożądaną długość.

Dla wielu kobiet to poważny problem, bowiem często uskarżają się na łamliwość paznokci, która utrudnia osiągnięcie odpowiedniej długości. Usuwanie lakieru utwardzonego lampą wzmaga ten stan, dlatego coraz więcej pań decyduje się na inną metodę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ta metoda zyskuje coraz więcej fanek. Dzięki niej można mieć wymarzony manicure

Ten sposób wykonywania manicure'u jest znany już od jakiegoś czasu, ale teraz ponownie wraca do łask. Chodzi o paznokcie żelowe, które mają te same zalety, co paznokcie hybrydowe, a nawet więcej. Metoda oparta na żelu pozwala na dobranie dowolnej długości i kształtu swoim paznokciom, dzięki czemu nawet panie, które nie potrafią zapuścić długich pazurków, mogą się cieszyć wymarzoną długością.

Co więcej, manicure żelowy jest o wiele trwalszy niż hybryda. Nawet jeśli paznokcie były przedłużane, efekt powinien utrzymać się około miesiąca. Ten sposób cechuje też odporność na urazy, złamania, odpryski czy innego rodzaju uszkodzenia.

Co ciekawe, wiele kosmetyczek od dawna najbardziej ceni manicure żelowy, ponieważ daje on najwięcej możliwości wykonania zdobień. Nic nie ogranicza manicurzystki, która może wykonać dowolny wzór czy nawet trójwymiarową ozdobę na paznokciu.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Aktorka "Barw szczęścia" opowiedziała o swojej walce z otyłością i depresją. "Tyłam, żeby mnie było więcej"
  2. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  3. Meghan Markle znów skandalizuje. Chce, aby w związku z jej porodem wpłacać pieniądze
  4. TVP podało tragiczną informację. Nie żyje Tadeusz
  5. Justyna Żyła chciała tańczyć dla Barańskiego. Jego cięta riposta zwala z nóg
  6. Przerażające. Jackowski właśnie miał krwawą wizję. Ma się wydarzyć jeszcze w tym roku

Źródło: Modowe Inspiracje PL

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News