Nowoczesne kobiety łączą na stałe paznokcie lewej i prawej dłoni. Powód odbiera mowę

Nowoczesne kobiety łączą na stałe paznokcie lewej i prawej dłoni. Powód odbiera mowę Źródło: instagram.com/nail_sunny/

Paznokcie hybrydowe to hit i wygoda dla wielu kobiet. Niektóre z nich jednak wyraźnie uwielbiają utrudniać sobie codzienne życie - w internecie pojawiły się zdjęcia nowej "mody". Kobiety celowo łączą ze sobą na stałe paznokcie obu dłoni.

Paznokcie hybrydowe połączone ze sobą są przede wszystkim niewygodne, a po drugie wyglądają odrażająco. Panie jeszcze chcą za to płacić, a po usłudze stają się więźniem własnego ciała. Znany jest powód takiego zachowania.

Kobiety oszalały na punkcie ozdabiania paznokci i wzmacniania ich akrylem

Paznokcie wielu kobiet należą do tych łamliwych i ciężkich w "zapuszczaniu" naturalnej płytki. Odkąd hitem stały się paznokcie hybrydowe, panie nie mają już tego problemu - mogą w niecałą godzinę kompletnie zmienić ich wygląd. Wzmocnione akrylem paznokcie lub wydłużone do oczekiwanej długości wyglądają estetycznie i schludnie. Szał na eksperymenty nadal trwa.

Przez ostatnie kilka lat na dłoniach kobiet gościły różne pomysły zapoczątkowane przez stylistów paznokci hybrydowych. W modzie były już paznokcie futrzane, pierzaste, z dziurami, kolczykami, a nawet żywymi zwierzętami. Wyobraźnia niektórych nie zna granic. Znajdują się panie, które chętnie chwalą się nawet najbardziej eskcentrycznymi zdobieniami na dłoniach. Teraz hitem jest scalanie ze sobą paznokci na obu dłoniach. Wiele osób puka się w głowę, bo nie rozumieją, jak można w ogóle z takim czymś funkcjonować.

Połączone ze sobą paznokcie obu dłoni mają służyć tylko jednemu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Połączone akrylem paznokcie na obu dłoniach reklamowane są jako "najnowszy hit wśród nowoczesnych kobiet". Pomysł narodził się w Rosji, w jednym z salonów, który znany jest z szalonego manicure i spełnia wszystkie, nawet najdziwniejsze zachcianki klientek. Już kilka kobiet dało się przekonać do połączenia, a wręcz sklejenia akrylem paznokci u obu dłoni.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Po sklejeniu i wyprofilowaniu paznokci dłonie trafiają do lampy UV, pod którą są utwardzane. Potem są przyozdabiane według pomysłu klientki. Popularnością cieszy się fioletowy brokat. Jednym z powodów, dla którego kobiety robią sobie takie paznokcie jest niechęć do pracy. Ze złączonymi dłońmi nie są w stanie wykonywać domowych i zawodowych obowiązków, a wszelkie uwagi biorą za przejawy nienawiści. Na dobrą sprawę nie mogą nawet wykonać tak prostych czynności jak założenie butów czy skorzystanie z toalety. Moda na takie paznokcie została już uznana za przerażającą i wiele osób ma nadzieję, że szybko minie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Atak zimy w Polsce pewny. Europejskie Centrum ostrzega przed anomaliami, doniesienia nie wyglądają dobrze
  2. Mąż zostawił ją po 37 latach, poprosiła go o tylko jedną, niewinną rzecz. Nie mógł przewidzieć, że to plan paskudnej zemsty
  3. Kwoty wpływające na konto Sochy zwalają z nóg. Ujawnili źródła dochodu gwiazdy
  4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  5. ZUS masowo rozsyła listy. Jeśli go nie odbierzesz, będziesz mieć OGROMNE problemy

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News