Mowę odbiera, co wtopiła sobie w paznokcie hybrydowe. Istne szaleństwo

Mowę odbiera, co wtopiła sobie w paznokcie hybrydowe. Istne szaleństwo Źródło: Pixabay / Picjumbo_com

Paznokcie hybrydowe są wciąż bardzo modne, a kobiety prześcigają się w wymyślaniu oryginalnych wzorów. Wszystko po to, by zaskoczyć wszystkich wyglądem swoich dłoni. Pewna kobieta przebiła wszystkich, wtapiając w swoje paznokcie niebywałą rzecz.

Paznokcie hybrydowe są bardzo popularne, a wiele kobiet regularnie korzysta z tej metody. Klientki salonów kosmetycznych pragną wyjść z modnymi i oryginalnymi wzorami na dłoniach, które zachwycą ich bliskich. To, co ta kobieta wtopiła w swoje paznokcie, odbiera mowę.

Paznokcie hybrydowe są wciąż bardzo popularne

Wizyta w salonie prowadzonym przez Nicole Casti na pewno zaowocuje wyjątkowo oryginalnymi paznokciami. Kobieta proponuje w swojej ofercie bardzo nietypowy rodzaj zdobienia. Wykorzystuje do niego martwe zwierzęta, głównie owady i ich części, ale nie tylko. Na paznokciach jej klientek znalazły się już skrzydła muchy, pająki, łuski, a nawet mały skorpion oraz konik morski.

Casti zajmuję się stylizacją paznokci już ponad 10 lat. Kobieta wpadła na ten nietypowy pomysł, kiedy jej dziecko przyniosło do domu martwego motyla. Wykorzystała jego skrzydła, by ozdobić swoje własne paznokcie i bardzo była zadowolona ze swojego dzieła. Zainspirowana, wkrótce zaczęła oferować podobne usługi w swoim salonie Deadly Nails w Melbourne. Nie spodziewała się jednak takiej reakcji klientek.

Dzięki swojemu przerażającemu pomysłowi, kobieta zyskała wiele nowych klientek

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ku jej zdziwieniu, chętnych na takie nietypowe ozdoby nie brakuje. Klientki niejednokrotnie dostarczają jej własne, martwe zwierzęta. Jej przerażający pomysł jest bardzo oryginalny, a to kusi wiele kobiet, które pragną być wyjątkowe. Kontrowersyjna stylistka nie narzeka na brak klientek w salonie. Jest pionierką jeżeli chodzi o taki rodzaj zdobienia płytki paznokcia.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Paweł Królikowski trafił do szpitala. Nie jest dobrze
2. Po roku od śmierci Kory, Sipowicz ma nową kobietę. Dwa razy młodsza, kulisy ich związku są porażające

Oczywiście w salonie Casti oferuję również standardowe wykończenia paznokci, jak brokat czy cekiny, jednak to dzięki martwym ozdobom zyskała sławę na cały świat. Wszystkie prace stylistki można zobaczyć na Instagramie. Jej działalność martwi obrońców praw zwierząt. Mają nadzieję, że kobieta nie uśmierca ich specjalnie na potrzeby stylizacji, tylko korzysta z już martwych organizmów.


Instagram / deadlynails

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fakt, o którym rząd milczy, w kontekście wzrostu emerytur. Najubożsi emeryci zostaną najbardziej pokrzywdzeni
  2. Święta z "niespodzianką". 6,5 mln Polaków będzie miało przykry problem
  3. Nigdy nie głaszcz kota w kilku miejscach. Tylko niektóre pieszczoty sprawiają mu przyjemność, dzięki nim zwierzak oszaleje na Twoim punkcie
  4. Niesamowite, co czeka 3 znaki zodiaku w 2020 roku. Góry pieniędzy to dopiero początek, drugie półrocze będzie jeszcze lepsze
  5. Gdy się urodził, przeraził swoim wyglądem nawet matkę. Dziś ludzie na ulicy nie wierzą, że jest prawdziwym człowiekiem [ZDJĘCIE]

źródło: Jest Pozytywnie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News