Jesienne paznokcie hybrydowe wyglądają jak miniaturowe arcydzieła. Najnowsza moda od razu zdobyła serca kobiet na całym świecie

Jesienne paznokcie hybrydowe wyglądają jak miniaturowe arcydzieła. Najnowsza moda od razu zdobyła serca kobiet na całym świecie Źródło: unsplash/Tiko Giorgadze/

Jakie paznokcie hybrydowe są najmodniejsze tej jesieni? Choć niektóre panie mogą być w niemałym szoku, z pewnością od razu pokochają ten fenomenalny trend. Kobiety na całym świecie licznie z niego korzystają.

Paznokcie hybrydowe już od kilku dobrych lat cieszą się ogromną popularnością, a dzięki nieustannie zmieniającym się trendom, grono miłośniczek wciąż się powiększa. Nie trudno się temu dziwić, bowiem niekończąca się gama kolorystyczna czy przede wszystkim trwałość wykonanego manicure to idealne rozwiązanie dla kobiet w każdym wieku. Z hybryd korzystają kobiety na całym świecie chętnie przebierając wśród najpopularniejszych trendów. Zależą one od wielu czynników, a w tym przypadku, kluczowym wyznacznikiem jest pora roku. 

Najmodniejsze paznokcie hybrydowe tej jesieni 

Jeżeli zastanawiasz się, jaki trend wśród hybryd jest tej jesieni najpopularniejszy, wystarczy, że wejdziesz na Instagrama, a dziesiątki zdjęć od razu nasuną ci odpowiedź. Tym razem na paznokciach kobiet na całym świecie króluje złoto. Niektóre panie mogłyby się tego nie spodziewać, bowiem dotychczas, najczęściej były to pomarańczowe czy bordowe odcienie. 

I choć nowy trend jest dość szokujący, cieszy się ogromną popularnością, a to wszystko za sprawą wielu możliwości finalnego efektu. Kolor może być nałożony na całą płytkę, na końcówkę, czy stanowić jedynie drobne, zdobiące nasz manicure, elementy. Z całą pewnością każda fanka hybryd znajdzie coś dla siebie i co najważniejsze, by cieszyć się pięknymi jesiennymi paznokciami, wcale nie musisz wydawać kroci w salonie kosmetycznym. Spokojnie możesz wykonać je w domowym zaciszu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Trend, który podbija serca kobiet. Jak go wykonać?

Wykonanie złotego manicure jest banalnie proste i zależy tylko i wyłącznie od twoich własnych upodobań. Zaszalej i nadaj swojemu manicure charakteru zgodnie z twoimi gustami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
2. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno

Jeżeli jesteś zwolenniczką prostoty i nie przepadasz za zdobieniami, spokojnie możesz nałożyć kolor na całą płytkę paznokcia - efekt będzie równie fenomenalny. Jeżeli jednak nudzi cię klasyka, użyj złotego tak, jak tylko ci się zamarzy. Możesz wykonań popularny french i na końcówkę, zamiast białego, nałożyć złoty. Mogą to być również wzorki, skosy czy oddzielne elementy, które nakleisz na paznokcie. Finalne wykończenie zależy tylko od ciebie. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

New for spring, Golden Girls in lilac.💜

Post udostępniony przez Paintbox (@paintboxnails)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zanim wejdzie w życie, spłać wszystko. Inaczej nowe prawo doprowadzi cię do RUINY
  2. Powiedzieli jej, że jej córka urodziła się martwa. Prawda wyszła na jaw po 30 latach, okazała się jeszcze gorsza
  3. Syn został porzucony przez rodziców. Poszedł do kościoła i zadał jedno pytanie, reakcja księdza doprowadziła go do płaczu
  4. Tak wyrafinowanych kotletów schabowych jeszcze nigdy nie jadłeś. Zdziwisz się, jak można do niego wykorzystać ziemniaki
  5. Mąż zapatrzył się na piersi karmiącej matki, jego wściekła żona szybko zareagowała. Prawie doszło do bójki

Źródło: elle 

Następny artykuł