Możesz zrobić najbardziej pożądane paznokcie hybrydowe na jesień 2019 w domu. Wystarczy podążać według bajecznie prostej instrukcji

Możesz zrobić najbardziej pożądane paznokcie hybrydowe na jesień 2019 w domu. Wystarczy podążać według bajecznie prostej instrukcji Źródło: unsplash/Element5 Digital/

Paznokcie hybrydowe, wbrew pozorom, są niezwykle łatwe w wykonaniu. Jeżeli obawiasz się, że nie będziesz w stanie sobie poradzić bez bacznego oka kosmetyczki, ta prosta instrukcja pomoże ci przez wszystko przebrnąć. Kilka kroków dzieli Cię od pięknego manicure.

Paznokcie hybrydowe cieszą się na tyle dużą popularnością, że coraz więcej pań stara się zgłębić wszelkie ich tajniki i na dobre opuścić salon kosmetyczny, by wykonywać je własnoręcznie w domu. Wciąż jednak pozostaje spore grono kobiet, które zwyczajnie obawiają się efektu finalnego, który może nie być dla nich zadowalający. Jeżeli jesteś jedną z nich, odsuń na bok wszelkie troski i przeczytaj tę prostą instrukcję. Dzięki niej będziesz mogła cieszyć się idealnym manicure hybrydowym i to wykonanym w swoim własnym domu. 

Najbardziej pożądane paznokcie hybrydowe tej jesieni 

Bezkonkurencyjnym hitem tegorocznej jesieni wśród manicure hybrydowego jest tak zwany trend "Baby boomer", czyli unowocześniona wersja klasycznego frencha. Modnie, neutralnie, ale jednak z pazurem. Nic dziwnego, że panie oszalały na jego punkcie. 

Baby boomer to tak naprawdę cieniowany french, do którego potrzeba zaledwie dwóch kolorów lakierów. Jest niezwykle elegancki, naturalny, ale i szykowny, dlatego idealnie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na imprezę. Co więcej jest tak prosty, że spokojnie możesz go wykonać samodzielnie w domu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Bajecznie prosta instrukcja do pięknego manicure 

By samodzielnie wykonać na swoich paznokciach Baby boomer, potrzebujesz: 

  • lakierów w kolorach: białym oraz beżowym lub jedno różowym, 
  • bazy pod lakier,
  • kawałka gąbeczki do makijażu,
  • pęsety,
  • utwardzacza do lakieru, czyli top coat

Wykonanie jest banalnie proste, a swoją pracę musisz rozpocząć od nałożenia i utwardzenia bazy. Następnie paznokcie pokryj dwiema warstwami swojego bazowego lakieru, czyli beżowego bądź różowego. Mały kawałek gąbeczki chwyć przy pomocy pęsety i delikatnie zamocz w białym kolorze. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie

2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Rozpocznij stemplowanie, czyli delikatne wklepywanie lakieru od końca swojego paznokcia, ku nasadzie. Utwardź w lampie i powtórz czynność. Po kolejnym utwardzeniu nałóż na paznokcie bazę. Jak zapewne się domyślasz, ostatnim krokiem jest już jedynie 30 sekund w lampie i gotowe. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla WYROLOWAŁ staruszka z płatnością. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos
  4. Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo
  5. Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka

Źródło: gazeta

Następny artykuł