Katarzyna zdradziła, jaką ma dniówkę jako kosmetyczka. Większość Polaków może pomarzyć o takich pieniądzach

Katarzyna zdradziła, jaką ma dniówkę jako kosmetyczka. Większość Polaków może pomarzyć o takich pieniądzach Źródło: .

Paznokcie hybrydowe, permanentny makijaż, depilacja laserowa to tylko kilka przykładów zabiegów jakie można wykonać u kosmetyczki. Wiele kobiet uwielbia takie zabiegi, a kosmetyczki żądają często ogromnych sum za wykonanie usługi. Kosmetyczka Kasia opowiedziała o swoich zarobkach.

Paznokcie hybrydowe czy inne zabiegi wykonywane w gabinecie kosmetycznym cały czas zyskują popularność. Proste, ale efektowne zabiegi przyciągają coraz więcej kobiet, a kosmetyczki mają coraz większe zyski. Jedna z nich postanowiła zdradzić szczegóły dotyczące swoich zarobków.

Manicure hybrydowy w zależności od miasta czy zdolności kosmetyczki może kosztować od 40 do 250 zł. W mediach społecznościowych możemy znaleźć wiele dziewczyn, które uczą się tej profesji i chcą wykonywać tańsze zabiegi, w przystępnej cenie, aby zdobywać doświadczenie. Oczywiście, im większe miasto, tym drożej. Ceny są też znacznie wyższe w profesjonalnych salonach. 

Prawdziwa żyła złota - paznokcie hybrydowe 

Kasia wyjechała z rodzinnego miasta na studia. Zawsze marzyła, żeby studiować prawo. I udało jej się spełnić to marzenie, jednak nie mogła sobie pozwolić na wizytę w salonie kosmetycznym. Musiała się nauczyć sama wykonywać profesjonalny manicure.

Przez kilka miesięcy odkładała pieniądze i w końcu było ją stać na zakup lampy do robienia manicure hybrydowego i wszelkich potrzebnych produktów. Swoją przygodę z paznokciami zaczęła od siebie i swojej współlokatorki. Dziewczyna pochwaliła się swoim koleżankom, jakie cuda potrafi wyczyniać jej znajoma. Dzięki tamu Katarzyna zdobyła pierwsze klientki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To ile zarabia Katarzyna? W zależności od dnia, od tego, ile ma klientek i siły do pracy, potrafi zarobić dziennie do 700 zł. Mało kto może mówić o podobnym dochodzie, dlatego studentka postanowiła zrezygnować z pracy w zawodzie i poświęcić się manicure'owi.

Nie tylko Kasia i nie tylko paznokcie hybrydowe

Dziewczyn takich jak Kasia i podobnych historii jest mnóstwo. Pakiet startowy do stylizacji hybrydowej kosztuje niewiele ponad 300 zł. Dziewczyny inwestują niewielkie pieniądze, proponują tanią usługę, zdobywają doświadczenie i zaczynają podnosić ceny. Klientki przywiązane do solidnie wykonującej pracy kosmetyczki nie zostawią jej dla tańszej konkurencji. 

Dzisiaj grzeje: Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN

2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

Do coraz popularniejszych usług kosmetycznych, na których można zarobić niemałe pieniądze, należy również makijaż permanentny, przedłużanie rzęs czy depilacja laserowa. Kto chce zmienić zawód i zarabiać na swojej pasji ma w czym wybierać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Gwiazdor TVN ma o 34 lata MŁODSZĄ dziewczynę. Jest starszy nawet od jej ojca. Aż ciężko w to uwierzyć
  3. Kobieta nagrywała spokojne morze. Nagle łódka skręciła i pojawił się widok, którego nie zapomni do końca życia
  4. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  5. Zadziwiający telefon mamy na policję. 2-latek został pobity, a jego oprawca ma tyle samo lat, co ofiara

źródło: wp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News