Kolor paznokci hybrydowych wiele mówi o kobiecie. Posiadaczki czerwonego i czarnego manicure'u mają powody do dumy

Kolor paznokci hybrydowych wiele mówi o kobiecie. Posiadaczki czerwonego i czarnego manicure'u mają powody do dumy Źródło: instagram.com/semilac/

Paznokcie hybrydowe to źródło informacji o danej osobie. Nie chodzi tylko o zadbane dłonie, ale też o kolor. Kobiety czasem w pogoni za trendami, a czasem z własnych upodobań, wybierają przy każdej wizycie u kosmetyczki inne kolory, które ozdobią ich paznokcie. Nie wiedzą, że ma to drugie dno.

Paznokcie hybrydowe pokazują prawdziwy charakter i uczucia kobiety - język kolorów jest w tym przypadku nieoceniony. Jeśli ktoś zna się na barwach i emocjach, z łatwością rozszyfruje drugą osobę. Pora zdradzić, dlaczego to kobiety z czerwonymi i czarnymi paznokciami mogą być dumne.

Paznokcie hybrydowe w kolorze czarnym powiedzą wszystko

Nastała jesień, a z nią jesienne trendy i kolory. W salonach kosmetycznych królują brązy, czerwienie, czernie i odcienie bordo. Mało kobiet wie, że kolor paznokci wiele mówi o naturze i charakterze.

Posiadaczki czarnego koloru paznokci mogą być odbierane jako śmiałe, a jednocześnie eleganckie. Podobnie jak czerwień, to klasyka na dłoniach. Jeśli chce się zrobić wrażenie profesjonalnej i pewnej siebie osoby, należy zdecydować się na ciemny manicure.

Osoby z zielonymi paznokciami są odbierane jako spokojne, zdystansowane i produktywne. Żółty z kolei mocno ożywia. Pokazuje się w ten sposób swoją energię i pozytywne podejście do życia. Co ciekawe, żółty manicure często pomaga przy braku siły przebicia. Tradycyjny, jesienny pomarańczowy to także kolor o podobnych "właściwościach".

Czerwone hybrydy to klasyka i odwaga

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Białe paznokcie są najczęściej wybierane przez panie o ciemniejszej lub oliwkowej karnacji. Świetnie podkreślają opaleniznę, ale też działają wyciszająco i uspokajająco. Biały kolor bez zdobień zdecydowania pomaga w koncentracji. Co ciekawe, osoby z błękitnymi i niebieskimi paznokciami mogą być odbierane jako temperamentne, które spokojnym kolorem pragną uspokoić swój zbyt szybki tryb życia.

Dzisiaj grzeje: 1. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

Panie z czerwonymi paznokciami są odbierane przez społeczeństwo jako przebojowe. Nie boją się żadnego wyzwania i całą sobą krzyczą o byciu profesjonalną. Poza tym ten kolor wzmacnia zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Często singielki używają czerwonego koloru, by przyciągnąć adoratorów - w końcu to kolor miłości. Panie gustujące w fioletach to marzycielki. Chcą szybko osiągnąć upragnione szczęście, lecz nie wiedzą jak to zrobić.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Czy kot potrafi wyczuć RAKA? Oto jak się wtedy zachowuje, to szokujące
  3. Rewolucyjny przepis na kotlety mielone. Podniebienie eksploduje z rozkoszy
  4. Od teraz każdy dostanie wyższą pensję. Wiadomo już, kto ile zyska dodatkowych pieniędzy
  5. U ciężarnej kobiety zdiagnozowano paskudny nowotwór. Finał tej historii wyciska łzy z oczu

Źródło: Kobieta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News