Najbardziej dziwaczne paznokcie hybrydowe, jakie do tej pory stworzono. Nowy trend powoli podbija serca odważnych kobiet

Najbardziej dziwaczne paznokcie hybrydowe, jakie do tej pory stworzono. Nowy trend powoli podbija serca odważnych kobiet Źródło: Pixabay/Alehandra13

Paznokcie hybrydowe stają częstym wyborem kobiet. Gwiazdy pop zaprezentowały nowy wzór, który z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularny. Noszą go tylko najodważniejsze kobiety.

Paznokcie hybrydowe w tej formie podbiły serca kobiet na całym świecie. Nowy wzór, który rozpropagowały gwiazdy estrady, wygląda obłędnie i przyciąga wzrok zaciekawionych mężczyzn. 

Dziwaczne paznokcie hybrydowe, które stały się bardzo modne

Paznokcie hybrydowe mogą mieć rozmaite kształty, a także mienić się wszystkimi kolorami tęczy. Moda na paznokcie hybrydowe nie przemija, a wręcz przeciwnie. Obecnie ciężko sobie wyobrazić zamiennik, który tak pięknie przyozdabiałby kobiece paznokcie, jak właśnie robią to tzw. "hybrydy".

Czym paznokcie hybrydowe zawdzięczają swój sukces? Tym, że ich wygląd nie jest ustalony na stałe i może ulegać przeróżnym modyfikacjom i wymyślnym transformacjom. Wzory paznokci hybrydowych ograniczone są jedynie kreatywnością osoby, która się na nie decyduje. Jeśli jednak brakuje komuś pomysłów na to, w jaki sposób może przyozdobić swoje paznokcie, to nie ma ma obaw. Inspirację i pomysły czerpać może od gwiazd tj. choćby Rita Ora, która ostatnio rozpoczęła modę na paznokcie hybrydowe z dziurkami w środku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny alarm RCB w Polsacie. Przygotujcie się dziś na najgorsze, znajdźcie bezpieczne schronienie
2. Fatalne wiadomości dla osób w średnim wieku. Wasze emerytury drastycznie spadną

 

Jej paznokcie charakteryzują się dziurką na środku, która wycięta jest zwykle w kształcie serca, choć gwiazda czasami pokazuje się także z uroczymi kółeczkami wyciętymi wewnątrz "hybryd". Wielu celebrytów, a także znanych instagramowych influencerek podchwyciły pomysł Rity Ory i także zaczęło przyozdabiać swoje paznokcie w podobny sposób. Internautki szaleją za taką postacią hybrydowych paznokci, która ich zdaniem wygląda po prostu świetnie.

 - Fantastyczne. Szkoda, że wcześniej na to nie wpadłam - napisała jedna z podekscytowanych użytkowniczek sieci.

Trzeba przyznać, że tego typu paznokcie należą jednak do dość odważnych. Dziurka w środku może na co dzień sprawiać kłopoty. Paznokcie łatwo mogą się przez nią o coś zaczepić. Warto więc mieć to na uwadze i obchodzić się ze swoimi "hybrydami" ostrożnie.

Fot. Instagram/Britney TOKYO

Fot. Instagram/Dippy Cow Nails

Najlepsze newsy dnia:

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Dominika Tajner zmagała się z ciężką chorobą. Wiśniewski zarzucił jej, że udaje
  3. Wstrząsające oświadczenie przyjaciółki Leppera. Zamierza ujawnić całą prawdę o jego śmierci
  4. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją sprzedawał kolegom
  5. Katarzyna Dowbor nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"

Źródło: Zeberka

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News